Połącz się z nami

Kasia Kowalska poinformowała o stanie zdrowia córki! W jakim jest stanie?

News

Kasia Kowalska poinformowała o stanie zdrowia córki! W jakim jest stanie?

Piosenkarka w swoich mediach społecznościowych nagrała dramatyczny filmik, w którym mogliśmy usłyszeć, że jej córka Ola walczy o życie w jednym z angielskich szpitali. Nagranie zniknęło z jej konta po chwili, natomiast dzisiaj po raz kolejny Kasia Kowalska poinformowała o stanie zdrowia córki!! Zobaczcie!

Koronawirus, który rozprzestrzenił się niemal na całym świecie, diametralnie zmienił życie ludzi. O ile większość z nas myśli, że tylko osoby starsze są narażone na wzmożone działanie wirusa, to jak możemy usłyszeć niemal z każdej strony świata, również młodzi ludzie ciężko przechodzą zarażenie, a nawet przegrywają walkę z COVID-19.

Znane osoby, które zaraziły się wirusem SARS-CoV-2 informują fanów o swoim stanie zdrowia. Jednak wczorajsze nagranie Kasi Kowalskiej mogło dać wielu osobom do myślenia. Jak mogliśmy usłyszeć jej córka Ola, która od lat mieszka i studiuje w Anglii, zaraziła się wirusem. Jak również zdradziła artystka, nie skończyło się to dla niej dobrze. W poruszających słowach Kasia Kowalska wyznała, że jej córka w krytycznym stanie znajduje się w jednym z tamtejszych szpitali.

„Witam serdecznie. Dzisiaj dostałam telefon z Anglii, z jednego ze szpitali w Anglii, w którym leży moja córka, czy zgadzam się na jej intubację”– zaczęła swoją wypowiedź.

Więcej na temat dramatycznego nagrania Kasi Kowalskiej przeczytacie TUTAJ!

Jak już wspominaliśmy, nagranie zniknęło z jej konta na Instagramie. Jednak dzisiaj piosenkarka po raz kolejny postanowiła poinformować o stanie zdrowia Oli.

Kasia Kowalska poinformowała o stanie zdrowia córki!

Po nagraniu wiele osób wysyłało słowa wsparcia i otuchy dla załamanej piosenkarki. Dzisiaj Kasia podziękowała za wszystkie słowa wsparcia, jakie dostała w tym trudnym dla niej czasie. Dodatkowo w swoich mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie córki. Jak możemy przeczytać, jej stan na ten moment jest stabilny:

„#dziekuje❤️ z całego serca za wasze wsparcie . Oli stan jest dziś stabilny #jesteśmywszyscyznia #jesteśmyzOlą #zostańwdomu”

Dodatkowo piosenkarka namawia wszystkich do pozostania w swoich domach, bo tylko w ten sposób możemy wygrać walkę z pandemią koronawirusa…

View this post on Instagram

# wzyciupieknesatylkochwile#ipofryderykach

A post shared by Kasia Kowalska_Official (@kasia_kowalskaofficial) on

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry