Kasia Vu Manh: [wiek, Taniec z Gwiazdami 14, partner, Instagram]

26 lutego 2024
Przez: : M.S.

Kasia Vu Manh to jedna z tancerek 14. edycji Tańca z Gwiazdami. Kim jest i czym się zajmuje? Co wiemy więcej na temat tej tancerki?

Kasia Vu Manh: wiek

W sieci nie można znaleźć informacji na temat wieku Katarzyny Vu Manh.

Kasia Vu Manh: kariera

Katarzyna Vu Manh pochodzi z Dębic, a w jej żyłach płynie wietnamska krew, bowiem ojciec Kasi jest Wietnamczykiem. Od szóstego roku życia mieszka w Łodzi, gdzie uczęszczała do klubu tanecznego przy Łódzkim Domu Kultury. Następnie swoje taneczne umiejętności szlifowała w Tango Łódź. W późniejszych latach przeprowadziła się do Warszawy i tam także dalej szkoliła swój taniec.

Kasia Vu Manh
Kasia Vu Manh, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Kasia Vu Manh: Taniec z Gwiazdami

Od 2006 roku. Vu Manh pojawiała się w teleturnieju “Jaka to melodia?”. W 2008 roku zagrała w filmie “Kochaj i tańcz”, gdzie główną rolę zagrała Izabela Miko i Mateusz Damięcki. Wzięła także udział w show “Podróże z żartem”.

Ponadto, Kasia była także jedną z tancerek 8. edycji “Tańca z Gwiazdami”, gdzie wraz z Dariuszem Wieteską zajęła 4. miejsce. Natomiast w kolejnej odsłonie tanecznego show tańczyła z Mariuszem Węgłowskim.

Taniec z Gwiazdami 14

Kasia Vu Munh jest jedną z tancerek  14. edycji Tańca z Gwiazdami emitowanego w stacji Polsat od 3 marca 2024 roku. Jak już wspominaliśmy trenerka już pojawiła się w poprzednich edycjach tanecznego show. Teraz powróciła do programu po kilkuletniej przerwie. Jej tanecznym partnerem został sportowiec Adam Kszczot. Para wraz z pozostałymi czterema duetami zmierzy się na parkiecie Tańca z Gwiazdami i powalczy o zwycięstwo i zdobycie Kryształowej Kuli.

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest Michał Kassin?

Kasia Vu Manh: partner

W sieci ciężko znaleźć informacje na temat życia prywatnego Kasi, dlatego nie wiadomo, czy aktualnie tancerka ma partnera.

Kasia Vu Manh: Instagram

Kasia Vu Manh prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @kasiavumanh i aktualnie obserwuje go nieco ponad 7 tysięcy użytkowników tej platformy. Z całą pewnością niebawem ta liczba wzrośnie.

Źródło: polsat, Instagram Kasi Vu Manh

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej