Michał Kassin: [wiek, Taniec z Gwiazdami, partnerka, Instagram]

21 lutego 2024
Przez: : M.S.

Michał Kassin jest jednym z tancerzy 14. edycji Tańca z Gwiazdami. Kim jest i czym się zajmuje? Co wiemy na temat tego tancerza?

Michał Kassin: wiek

W sieci nie można znaleźć dokładnej daty narodzin Michała. Nie wiadomo także, ile wzrostu ma tancerz.

Michał Kassin: kariera

Swoją pasję do tańca odkrył jako młody chłopiec. To już wtedy zdobywał umiejętności z różnych stylach tanecznych. Aktualnie tancerz może pochwalić się najwyższą klasą taneczną “S”. Kassin ma za sobą wiele turniejów. Zwyciężył w otwartych mistrzostwach Polski, a także w 2018 roku reprezentował nasz kraj na Mistrzostwach Świata w Gruzji w tańcach latynoamerykańskich.

Ponadto, Kassin jest członkiem kadry Polski w sportowym tańcu towarzyskim oraz uczestnikiem największego festiwalu tańca towarzyskiego- Blackpool Dance Festival w Anglii. Michał jest również jednym z głównych trenerów w gdańskiej szkole – Studio Tańca Black Dance.

Od 2022 roku Kassin pracuje w Teatrze Muzycznym w Gdyni, gdzie zadebiutował w spektaklu “Chłopi”. Oprócz tego Michał wystąpił także w różnych innych widowiskach takich jak: Wiedźmin, Skrzypek na dachu, Piotruś Pan, Hairspray, Dziewczyny w kalendarza, Mistrz i Małgorzata, a także Somethng rotten, czyli coś się psuje.

Michał Kassin: Taniec z Gwiazdami

Kassin jest jednym z tancerzy 14. edycji Tańca z Gwiazdami emitowanego w stacji Polsat od 3 marca 2024 roku. To debiut młodego trenera w tanecznym show. Tancerz zatańczy w programie u boku Roksany Węgiel. Para wraz z pozostałymi czterema duetami zmierzy się na parkiecie Tańca z Gwiazdami i powalczy o zwycięstwo i zdobycie Kryształowej Kuli.

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest Mieszko Masłowski?

Michał Kassin i Roksana Węgiel
Michał Kassin i Roksana Węgiel

Michał Kassin: partnerka

W sieci ciężko znaleźć informacje na temat życia prywatnego Michała, dlatego nie wiadomo, czy aktualnie tancerz ma partnerkę.

Michał Kassin: Instagram

Michał Kassin prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @michalkassin i aktualnie obserwuje go niecałe 6 tysięcy użytkowników tej platformy. Z całą pewnością niebawem ta liczba wzrośnie.

Źródło: Instagram Michała Kassin, muzyczny.org

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej