Kasia Wilk: [wiek, kariera, mąż, dzieci, Twoja twarz brzmi znajomo, Instagram]

30 czerwca 2022
Przez: : KS

Kasia Wilk to polska wokalistka, która cieszy się dużą sympatią wśród słuchaczy. Artystka podjęła się nowego wyzwania, a mianowicie udziału w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jej temat, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Kasia Wilk: wiek

Z informacji dostępnych w sieci, możemy dowiedzieć się, że artystka urodziła się 3 stycznia 1982 roku. W związku z tym, na chwilę obecną ma 40 lat. Wiadomo również, że wokalistka pochodzi z Lublina.

Już w dzieciństwie chodziła do szkoły muzycznej do klasy gitary. Przez dwa lata uczyła się w Policealnym Studium Piosenkarskim.

Jak się okazuje, Kasia Wilk należy do grona artystów, którzy bardzo dbają o swoją prywatność. Co za tym idzie, na próżno szukać informacji o jej statusie związku, czy też potomkach.

Kasia Wilk kariera
Kasia Wilk

Zobacz także: Co wiemy o Magdzie Mołek?

Kasi Wilk: kariera

Jak się okazuje, pierwsze kroki w karierze muzycznej stawiała z żeńskim zespołem gospel, z którym występowała nie tylko w Polsce, ale także zagranicą. Przez pewien czas należała również do chóru Uniwersytetu Adama Mickiewicza.

Następnie, artystka zaczęła występować na festiwalach i konkursach muzycznych. Tym samym zdobyła uznania nie tylko widowni, ale także ekspertów. Na przestrzeni lat występowała w chórkach między innymi u Kayah. Oprócz tego, współpracowała z Adamem Sztabą, gdzie z jego orkiestrą śpiewała w programie Taniec z gwiazdami.

Jednakże, największą popularność Kasia zdobyła dzięki wspólnym utworom z raperem Mezo. Artystka pracowała także nad karierą solową. Jak się okazuje, będzie jedną z gwiazd 17. edycji programu Twoja Twarz Brzmi znajomo.

Kasia Wilka: Instagram

Wokalistka prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @kasiawilkcom. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 11 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej