Magda Mołek: [wiek, kariera, mąż, dzieci, Instagram]

29 czerwca 2022
Przez: : KS

Magda Mołek to bez wątpienia jedna z najbardziej znanych i lubianych dziennikarek i prezenterek telewizyjnych w Polsce. Kobieta cieszy się naprawdę dużą sympatią wśród odbiorców. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jej temat, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Magda Mołek: wiek

Z informacji dostępnych w sieci można dowiedzieć się, że dziennikarka urodziła się 30 kwietnia 1976 roku. W związku z tym, na chwilę obecną ma 46 lat. Wiadomo również, że pochodzi z Żagania. Jednakże, jeszcze jako dziecko przeprowadziła się z rodzicami do Legnicy. Tam dorastała i ukończyła edukację. Jest absolwentką studiów politologicznych ze specjalnością dziennikarską na Uniwersytecie Warszawskim.

Prywatnie Mołek dwukrotnie brała ślub. Pierwszym mężem dziennikarki w latach 2001-2005 był Daniel Lewczuk. Aktualnie jest w związku małżeńskim z prawnikiem Maciejem Taborowskim. Owocem ich związku jest dwóch synów: Henryk i Stefan.

Magda Mołek kariera
Magda Mołek

Zobacz także: Co wiemy o Blance Tichoruk?

Magda Mołek: kariera

Niedługo po studiach, Magdalena Mołek zaczęła pracę w regionalnej radiostacji w Legnicy. Następnie, podjęła pracę w telewizji w Lubinie, a kolejno we Wrocławiu. Oprócz tego, kobieta prowadziła Wydarzenia na antenie TV Puls.

Dziennikarka dał się także poznać widzom TVP. Była gospodynią programu Kawa czy herbata?, a także występowała w roli prowadzącej różnych wydarzeń, między innymi muzycznych. Po kilku latach podjęła współpracę z TVN. Na przestrzeni lat była prowadzącą programów Moja krew, Taniec z gwiazdami, Dzień Dobry TVN. Ponadto, w TVN Style współprowadziła Lekcję stylu i Miasto kobiet.

Mołek założyła również własny kanał na Youtube oraz tworzyła podscat Rozważna i Erotyczna.

Magda Mołek: Instagram

Dziennikarka prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @magda_molek. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 468 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej