Połącz się z nami

Kasia Zielińska pokazała łazienkę -„Mój mały balijski świat”!

Z życia gwiazd

Kasia Zielińska pokazała łazienkę -„Mój mały balijski świat”!

Kasia Zielińska należy do tych najbardziej aktywnych gwiazd w mediach społecznościowych. To właśnie tam chętnie dzieli się fotkami ze swoimi fanami, a na najnowszym zdjęciu pokazała wystrój swojej łazienki! Trzeba przyznać, że jest tak, jak napisała – to pomieszczenie jest prawdziwą oazą spokoju i harmonii! Zobaczcie! Kasia Zielińska pokazała łazienkę -„Mój mały balijski świat”!

Media społecznościowe to teraz jedno z głównych źródeł, żebyśmy mogli zobaczyć, jak z kwarantanną radzą sobie gwiazdy. Trzeba przyznać, że od kiedy na świecie szaleje koronawirus i zostają wprowadzane kolejne zakazy przez rząd, codzienne życie przeniosło się do sieci. To właśnie w mediach społecznościowych znane osoby chętnie pokazują swoją codzienność, jak i umilają czas swoim fanom np. czytając bajki- zobaczcie TUTAJ!

Kasia Zielińska od dawna prowadzi swój profil na Instagramie i musimy przyznać, że jest on godny uwagi. Znajdziemy tam zarówno wiele inspiracji modowych, jak i zdjęć z pracy czy zwykłej codzienności aktorki. Trzeba również wspomnieć o cyklu zdjęć pod tytułem #prawie jak sarah jessica parker, które nie raz rozbawiły nas do łez, a aktorka udowodniła tym samym ogromny dystans do własnej osoby. Zobaczcie TUTAJ!

Tym razem Kasia na swoim profilu pochwaliła się jednym z wnętrz swojego domu, a dokładniej łazienką! Musimy przyznać, że jest to wymarzone miejsce do odpoczynku!

Kasia Zielińska pokazała łazienkę !

Pierwsze co rzuca się w oczy w tym pomieszczeniu, to wszędzie obecne zielone kwiaty, które dodają przytulności. Jak zaznaczyła aktorka w swoim wpisie pod zdjęciem, jest to jej balijski świat, a miłość do kwiatów zaszczepili jej rodzice, którym za młodych lat pomagała w szklarni:

„Mój mały balijski świat🌿🍃
Kocham rośliny. To moja prywatna harmonia. Moi Rodzice przez kilkanaście lat hodowali kwiaty i warzywa. Przez całe dzieciństwo i młodość pomagałam im w szklarni. Wstawałam o 5-6 rano, kiedy słońce nie dawało znać o sobie i pielęgnowałam rośliny. […]”

Naszym zdaniem jest to idealne miejsce na relaks po ciężkim dniu. Tak samo twierdzą również osoby obserwujące profil aktorki:

„Cudownie kojąca atmosfera, podobnież właścicielka 🙂 Uściski!”

„Bajecznie ❤️”

„Woooow!!!! Cudowny klimat!!!! 🌿🌿”

A Wam jak się podoba łazienka Kasi Zielińskiej? A może też jesteście wielbicielami kwiatów w tym pomieszczeniu?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry