Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są tylko „przyjaciółmi”? Zaskakujący wpis

28 listopada 2023
Przez: : M.J

Od kiedy Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski potwierdzili, że łączy ich relacja miłosna, w mediach co jakiś czas pojawiają się informacje na temat ich rozstania. Choć sami zainteresowani nie komentują tych sensacji, to co chwilę dają mediom powód do kolejnych plotek. Tym razem także zasiali ziarno niepewności publikując wspólne nagranie. Uwagę zwracają hashtagi. Coś jest na rzeczy?

Związek Cichopek i Kurzajewskiego

Zdecydowanie Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski uchodzą za jedną z najpiękniejszych, a zarazem najbardziej medialnych par w polskim show-biznesie. Prezenterzy Pytanie na śniadanie od ponad roku nie ukrywają już swojej relacji, jednak niemal od samego początku muszą się mierzyć z sensacyjnymi doniesieniami na swój temat.

ZOBACZ TAKŻE: Rozstanie Cichopek i Kurzajewskiego. Już wszystko wiadomo!

W mediach niejednokrotnie huczało na temat ich relacji i nie zawsze w pozytywnym sensie. Co jakiś czas w sieci można przeczytać rewelacje na temat kryzysu w ich związku, choć wiele osób trzyma za nich kciuki i cały czas im kibicuje. Tym razem naszą uwagę zwróciły hashtagi dodane przez Kasię Cichopek pod jednym z nagrań.

scena z: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, SK: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w “Pytaniu na śniadanie”, , fot. AKPA

Internauci zaniepokojeni relacją Cichopek i Kurzajewskiego

Na Instagramie prezenterki pojawiło się nagranie z Maciejem Kurzajewskim. Obydwoje świętowali Andrzejki i przy okazji „katarzynki”. Na nagraniu widzimy, jak elegancko ubrani wyśmienicie się bawią. Kasia na tę okazję wybrała kreację w kolorze fioletu, a jej ukochany zaprezentował się w eleganckim garniturze.

„Inteligencja, elegancja, wdzięk, uroda i niech tak zostanie do końca. 😍”- piszą fani.

Choć samo nagranie udowadnia, że ich związek ma się wyśmienicie, to internauci zwrócili uwagę na wpisy, które widnieją pod nim. Kasia pod filmikiem zamieściła kilka hashtagów tj.
friends” i “friendsforever“.

Choć niektórzy zaczęli się zastanawiać, czy wpisy dotyczą jej relacji z Maciejem Kurzajewskim, to od razu musimy to sprostować. Wiele wskazuje na to, że związek prezenterów opiera się nie na samej miłości, ale także przyjaźni, która nie da się ukryć jest filarem każdej silnej relacji.

Nam nie pozostaje nic innego, jak życzyć Katarzynie i Maciejowi szczęścia!

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej