Rozstanie Cichopek i Kurzajewskiego. Już wszystko wiadomo!

25 listopada 2023
Przez: : M.J

Od jakiegoś czasu media donoszą o rozłące Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Czyżby w związku jednej z najbardziej medialnych par w polskim show-biznesie pojawił się kryzys? Okazuje się, że nic bardziej mylnego. Poznajcie szczegóły.

Związek Cichopek i Kurzajewskiego

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski niejednokrotnie musieli czytać w mediach sensacyjne informacje na swój temat. Para oficjalnie potwierdziła swój związek 7 października 2022 roku, choć wiadomo, że ich relacja zaczęła się układać znacznie wcześniej. Od jakiegoś czasu nie milkną także informacje na temat ich ślubnych planów. Jednak to nie koniec rewelacji.

ZOBACZ TAKŻE: Katarzyna Cichopek straciła pracę. To koniec popularnego programu!

W sieci można przeczytać wiadomości na temat rozstania Cichopek i Kurzajewskiego. Czy faktycznie coś jest na rzeczy? Okazuje się, że prowadzących „Pytanie na śniadanie” już niebawem czeka rozłąka. Prezenterka wszystko w końcu zdradził i tym samym ucięła wszelkie spekulacje.

Cichopek i Kurzajewski.
scena z: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Bono, SK: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w “Pytaniu na śniadanie”, , fot. AKPA

Kasia Cichopek komentuje rozłąkę z Kurzajewskiem

Prowadząca “Pytanie na śniadanie” postanowiła zabrać głos w sprawie tych spekulacji. Prezenterka potwierdziła, że przed nimi czas rozłąki. Okazało się, że to propozycja zawodowa skłoniła ją do tego kroku. W grudniu wybiera się za ocean, aby poprowadzić imprezę świąteczną w Stanach Zjednoczonych, obejmującą serię koncertów w 6 miastach, w których wystąpią znane polskie gwiazdy. Na scenie pojawią się m.in. Halina Mlynkowa, Zenek Martyniuk, Edyta Górniak, czy Grzegorz Hyży .

Katarzyna Cichopek już zaangażowała się w przygotowania do tej wyjątkowej podróży. W celu dobrania odpowiednich kreacji na tę okazję odwiedziła butik Violi Piekut. Na swoim koncie na Instagramie podzieliła się z fanami relacją z przymiarek sukni, jednocześnie potwierdzając swoją decyzję o wyjeździe do USA.

“Mój wyjazd do Stanów Zjednoczonych zbliża się wielkimi krokami, więc to jest ten moment, żeby przygotować piękne kreacje, w których będę występowała i prowadziła koncerty. Oczywiście zawsze mogę liczyć na Violę Piekut i właśnie jestem u Violi i szykujemy wspólnie przepiękne kreacje” – powiedziała Cichopek na swoim Instagramie.

Jak również donosi informatora portalu “Świat Gwiazd“, Katarzyna Cichopek wyrusza do Stanów Zjednoczonych sama, a Maciej Kurzajewski ma do niej dołączyć po kilku dniach. Ta informacja zdaje się potwierdzać, że rozstanie to związane jest głównie z pracą prezenterki za granicą, a nie z problemami w związku.

Kasia z Warszawy leci sama, a Maciej do niej dołączy kilka dni później. Pierwsze koncerty poprowadzi samodzielnie, ale kolejne już z ukochanym” – czytamy w sieci.

Źródło: światgwiazd.pl / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej