Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się po 17 latach! Wydali oświadczenia!

11 marca 2022
Przez: : M.J

Tego na pewno mało kto się spodziewał. Zarówno na profilu Katarzyny Cichopek, jak i jej męża Marcina Hakiela pojawiły się oświadczenia, w których poinformowali o rozstaniu. Para jeszcze niedawno była na wspólnych wakacjach i nic nie zapowiadało, że w ich związku jest aż tak źle…

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel

Kasia i Marcin poznali się na planie programu Taniec z Gwiazdami, gdzie wówczas go wygrali. To właśnie w 2005 roku po raz pierwszy mieli okazję się spotkać i jak już teraz wiemy, ich przygoda trwała przez wiele lat. Na ślubnym kobiercu stanęli w 2008 roku. Doczekali się również dwójki dzieci – syna Adama (2009 r) oraz córki Heleny (2013 r).

Zobacz także: Cichopek i Hakiel zdradzili, jak przetrwali kwarantannę! Miłość kwitnie…

Kasia Cichopek i marcin Hakiel.
Kasia Cichopek z rodziną na wakacjach.

Zaledwie kilka tygodni temu wraz z dziećmi wybrali się na rajskie wakacje. Na swoich profilach chętnie dzielili się rodzinnymi zdjęciami z Seszeli i wówczas nic nie zapowiadało, że przechodzą tak poważny kryzys. Niemniej jednak teraz sami zainteresowani jako pierwsi rozwiali wszelkie wątpliwości, które i tak pewnie pojawiłyby się w mediach.

Cichopek i Hakiel ogłosili rozstanie

Zarówno na profilu aktorki, jak i tancerza pojawiły się takie same oświadczenia. Jak czytamy:

“Drodzy,
Podjęliśmy razem decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. Mamy cudowne dzieci i ze względu na Nie, prosimy o uszanowanie naszej i Ich prywatności. Jest to jedyne nasze oświadczenie w tej kwestii i nie będziemy tego komentować. Katarzyna Cichopek-Hakiel i Marcin Hakiel”
– brzmi oświadczenie.

Zarówno Kasia jak i Marcin wyłączyli możliwość komentowania pod powyższym wpisem. Nie mamy wątpliwości, że jest to dość zaskakująca wiadomość dla wielu fanów tego duetu…

Zaskoczeni?

Źródło: Instagram Katarzyny Cichopek

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej