Katarzyna Cichopek wiedziała o nowym związku Hakiela! Reakcja aktorki może Was zaskoczyć…

13 lipca 2022
Przez: : M.J

Rozstanie Cichopek i Hakiela nie schodzi z ust Polaków. Jedno z najpopularniejszych małżeństw w polskim show-biznesie postanowiło rozstać się po długich, siedemnastu latach. Jak się okazuje, Marcin Hakiel poznał już nową partnerkę, u boku której powoli układa sobie życie. Co na to Kasia Cichopek? Zobaczcie jej reakcje.

Rozstanie Cichopek i Hakiela

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela odbiło się szerokim echem w mediach. Wiele osób nie mogło uwierzyć, że ich małżeństwo dobiegło końca, a para postanawia się rozstać. Rąbka tajemnicy na temat powodu rozstania uchylił tancerz udzielając szczerego wywiadu, po którym wielu internautów zaczęło atakować Cichopek, zarzucając jej winę za rozpad małżeństwa.

Hakiel pomimo tego, że nie ukrywał, że jest mu ciężko po rozstaniu ze swoją żoną bronił ją w sieci. Nigdy również nie wypowiedział się źle na jej temat, a wracając do wspomnień mówił o Kasi zawsze w samych superlatywach.

Obecnie małżeństwo oczekuje rozprawy rozwodowej.

ZOBACZ TAKŻE: Katarzynę Cichopek i Marcina Hakiela czeka nietypowy rozwód! Znamy szczegóły!

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel

Jak Cichopek zareagowała na nową partnerkę Hakiela?

Choć od momentu ogłoszenia rozstania Cichopek i Hakiela głównie mówiło się o tym, że to aktorka układa sobie życie na nowo, w ostatnim czasie na światło dzienne wyszła informacja, że tancerz również znalazł pocieszenie po rozstaniu z Kasią w ramionach nowej partnerki.

Informowaliśmy Was, że nowa dziewczyna Marcina również ma dziecko, które złapało dobry kontakt z pociechami Marcina, co było dla niego niezwykle ważne. Para poznała się przez Internet i spotyka się ze sobą od około 3 tygodni.

ZOBACZ TAKŻE: Marcin Hakiel jest w nowym związku! Kto skradł serce tancerza?

Jak donosi portal Jastrząbpost, Katarzyna Cichopek wiedziała o nowej partnerce swojego obecnego jeszcze męża od około miesiąca. Co ciekawsze, podeszła do tego tematu bardzo rozsądnie, a jej reakcja zaskoczyła Marcina. Aktorka bardzo kibicuje tancerzowi, by ten na nowo poukładał swoje życie prywatne i uczuciowe:

“Informacja pojawiła się niedawno, ale najbliżsi wiedzieli o jego relacji od miesiąca. Pozytywnie go zaskoczyli swoją reakcją. Nawet Kasia dała mu do zrozumienia, że bardzo chce, ale to naprawdę bardzo, by był szczęśliwy. Bo to oznacza spokój i szczęście dla ich patchworkowej rodziny”

Myślicie, że nowy związek Hakiela to coś poważniejszego?

Źródło: Jastrząbpost, Instagram Marcina Hakiela, Katarzyny Cichopek

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej