Katarzyna Cichopek zmienia nazwisko! To kolejny krok po rozwodzie!

16 września 2022
Przez: : M.S.

Ponad miesiąc temu Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel definitywnie i oficjalnie zakończyli swoje małżeństwo. Po rozwodzie aktorka zdecydowała się na kolejny krok. Jak podają media, Kasia Cichopek zmienia nazwisko!

Rozstanie Hakiela i Cichopek

Na początku marca tego roku na profilach Kasi Cichopek i Marcina Hakiela pojawiło się oświadczenie, w którym para poinformowała o swoim rozstaniu. Wiadomość o rozpadzie związku aktorki i tancerze gruchnęła nagle i nikt nie spodziewał się takiej informacji.

Od tego czasu oczy mediów zostały skierowane na rodzinę Hakielów. Spekulowano nawet, że powodem rozstania pary jest romans Cichopek z jej programowym partnerem, Maciejem Kurzajewskim. Tym bardziej, że mąż gwiazdy TVP w wywiadzie u Oli Kwaśniewskiej zasugerował, że w życiu jego żony pojawił się ktoś trzeci.

Ostatecznie jednak w sprawie rzekomego romansu zabrała głos sama zainteresowana. Cichopek wyznała, że z Kurzajewskim łączą ją jedynie stosunki zawodowe.

Do tej pory jednak aktorka nie ujawniła, czy rzeczywiście jest w nowym związku. Natomiast jednak wiadomo, że w sercu jej byłego męża pojawiła się nowa kobieta.

Marcin Hakiel chętnie chwali się nową miłością na swoim Instagramie. Tancerz już nie raz publikował zdjęcia, na których pokazywał nową partnerkę i chociaż do tej pory nie ujawnił jej twarzy to w wywiadzie dla Super Expressu zdradził, że jego ukochana mieszka na co dzień we Wrocławiu zatem spotykają się zazwyczaj weekendowo. Ponadto, córka Cichopek i Hakiela ponoć zaprzyjaźniła się z pociechą nowej partnerki tancerza.

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest nowa partnerka Hakiela?

Małżeństwo Cichopek i Hakiela oficjalnie zakończyło się już ponad miesiąc temu, a sprawa rozwodowa przebiegła w spokojnej atmosferze.

Kasia Cichopek zmienia nazwisko!

Po rozwodzie, aktorka zdecydowała się na kolejny krok i jak podaje jeden z tabloidów, Kasia zmieni nazwisko. Po ślubie z Hakielem gwiazda przybrała dwuczłonowe nazwisko Cichopek-Hakiel. Teraz aktorka postanowiła zrezygnować z nazwiska męża i wróci do swojego panieńskiego.

Będzie zmieniać nazwisko i wcale nie ukrywała tego przed Marcinem. Od dnia ślubu nazywała się Katarzyna Cichopek-Hakiel, a teraz pozbędzie się nazwiska byłego męża i zostawi tylko Cichopek – twierdzi tabloid.

Ponoć o decyzji Cichopek wie już jej były mąż, który przyjął tą informację z aprobatą.

Źródło: SE

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej