Połącz się z nami

Katarzyna Domalewska: [wiek, kariera, Sexify, Instagram]

Opisy gwiazd

Katarzyna Domalewska: [wiek, kariera, Sexify, Instagram]

Katarzyna Domalewska to aktorka, która niedawno zagrała w serialu Sexify, który okazał się być hitem nie tylko w Polsce, ale także zagranicą. W związku z tym, internauci szukają informacji o odtwórcach ról w tej produkcji. Jeśli wy także należycie do tego grona i chcielibyście dowiedzieć się więcej na jej temat, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Katarzyna Domalewska: wiek

Okazuje się, że w sieci niełatwo znaleźć informacje na temat młodej aktorki. Jednakże, jeśli wierzyć zamieszczonym tam datom, Domalewska urodziła się 6 listopada 1995 roku, a pochodzi z Gdyni. Wiadomo także, że jest siostrą aktora i reżysera Piotra Domalewskiego. Jest absolwentką miejscowego Państwowego Policealnego Studium  Wokalno-Studyjnego. Potrafi grać na skrzypcach, pianinie oraz gitarze. Co więcej, umie śpiewać, a swojego głosu użyczała także w projektach dubbingowych. Między innymi w popularnym serialu Wiedźmin, który popularnością cieszył się na całym świecie. Ponadto, nagrywa muzykę wierszy autorstwa polskich poetów i spektakli.

Katarzyna Domalewska podczas występu

Zobacz także: Co wiemy na temat Bartosza Gelnera?

Katarzyna Domalewska: kariera

Aktorka grywa nie tylko przed kamerami, ale także na deskach teatrów. Między innymi, współpracowała z placówkami artystycznymi w Warszawie, Krakowie oraz Gliwicach. Na swoim koncie ma epizodyczną rolę w serialu Bez skrupułów. Największe wyzwanie, z jakim musiała się dotychczas zmierzyć to postać Ani w głośnym filmie Cicha noc. Niewątpliwie, było to dla niej duże wyzwanie, które udało jej się wypełnić bez zarzutów.

Katarzyna Domalewska: Sexify

Najnowszą z ról, w jakiej widzowie mieli okazję oglądać młodą aktorkę to Sandra w polskim serialu Sexify. Produkcja dostępna na platformie Netflix podbiła serca nie tylko Polaków, ale zyskała również popularność między innymi w Brazylii, Libanie, Rosji i na Jamajce. Opowiada o losach trzech bohaterek, które próbują stworzyć innowacyjną aplikację erotyczną. Przed tym jednak, muszą same dowiedzieć się więcej na ten temat.

Plakat promujący serial Sexify

Katarzyna Domalewska: Instagram

Co ciekawe, nie udało nam się znaleźć profilu Katarzyny Domalewskiej na żadnym z popularnych mediów społecznościowych.

źródło: Youtube

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry