Połącz się z nami

Katarzyna Dowbor wciąż w znakomitej formie! Co robi, żeby tak wyglądać?

Zdrowie i dieta

Katarzyna Dowbor wciąż w znakomitej formie! Co robi, żeby tak wyglądać?

Polska dziennikarka i prezenterka Telewizji Polskiej, z której została zwolniona za to, że jak mówiła była „brzydka i gruba”. Od 2013 roku jest związana z telewizją Polsat. W Polsacie od września 2013 roku prowadzi program „Nasz nowy dom” i to właśnie ze względu na to, że została prowadzącą programu postanowiła zadbać o siebie i schudła prawie 20 kilogramów. Dziennikarkę nadal możemy śledzić na antenie Polsatu, gdzie pomaga rodzinom, których domy wymagają gruntownego remontu.

Dowbor, jak sama przyznała zrzuciła zbędne kilogramy dzięki diecie i ćwiczeniom. „Dwa razy w tygodniu ćwiczę na siłowni po okiem trenerów Huberta i Roberta Roszkiewiczów” podkreśliła, że wielkim plusem ćwiczeń z trenerami jest to, że nawet jak bardzo jej się nie chce, to dzwonią do niej tak długo, aż przyjdzie.

Prezenterka musiała również zmienić całkowicie swoje nawyki żywieniowe. „Kiedyś jadłam dużo i 2 razy dziennie. Od kilku miesięcy jem małe porcje 5 razy dziennie. Ważne jest też oczywiście co się je” przyznała. Kasia, kiedy spędza cały dzień na planie przygotowuje sobie wcześniej posiłki w pojemniczkach. Zrezygnowała całkowicie z chleba i słodyczy, jednak jak każdemu z nas zdarza jej się od czasu do czasu zgrzeszyć, gdyż słodycze są niestety jej słabością.

Jak widzicie dziennikarka, wciąż wygląda znakomicie i wcale nie musi się poddawać restrykcyjnym dietom czy morderczym treningom. Wystarczy odżywiać się z głową i wprowadzić do swojego życia trochę ruchu. Bez wątpienia zmiana pracy wyszła jej tylko na dobre. Teraz chciałaby już tylko utrzymać wagę, bo jak twierdzi „My, kobiety po 50 roku życia, powinnyśmy mieć trochę ciała, nie powinnyśmy wyglądać jak wychudzone lalki”.


Trzymamy kciuki za Kasie i życzymy jej dalszej wytrwałości w utrzymaniu nienagannej sylwetki!

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry