Katarzyna Minoł: [wiek, Miss Polski, Instagram]

13 lipca 2022
Przez: : KS

Katarzyna Minoł to jedna z 24. finalistek konkursu Miss Polski 2022. Już niebawem piękne Polki będą rywalizowały ze sobą o tytuł najpiękniejszej kobiety w kraju. Zanim to się jednak stanie, sprawdźmy, co wiadomo na temat Kasi!

Kasia Minoł: wiek

Z informacji, do których wszyscy zainteresowani mogą dotrzeć w sieci dowiadujemy się, że Katarzyna Minoł ma 23 lata. Wiadomo również, że pochodzi z Głoskowa – miejscowości położonej w województwie mazowieckim. Na co dzień jest studentką dietetyki klinicznej na Śląskim Uniwersytecie Medycznym.

Co ciekawe, zanim przyszła na świat wszyscy spodziewali się, że będzie chłopcem. Sama przyznała, że w dzieciństwie była bardziej chłopczycą. Nie oznacza to jednak, że obyło się bez podkradania butów na obcasie i kosmetyków od mamy.

Od najmłodszych lat uwielbiała podróże z rodzicami w góry. Stąd wzięło się także jedno z jej marzeń – zdobycie szczytu Mount Everest. Od tamtej pory w jej życiu niemal cały czas pojawia się sport. Na przestrzeni lat Kasia pływała, jeździła konno, trenowała karate, taniec towarzyski, jazz i pole dance. Teraz regularnie ćwiczy na siłowni i biega.

Warto dodać, że od dzieciństwa uczy się języka angielskiego. Niewiele zabrakło, aby zdobyła certyfikat Cambridge na poziomie C1. W najbliższej przyszłości planuje to poprawić.

Katarzyna Minoł miss
Kasia Minoł

Zobacz także: Co wiemy o Julii Maź – finalistce Miss Polski 2022?

Katarzyna Minoł: miss

Okazuje się, że Kasi w przeszłości pracowała jako modelka. Do teraz pozowanie przed obiektywem aparatu przynosi jej wiele radości. Lubi bawić się wizerunkiem podczas sesji i projektów, a także wcielać się w różne postacie.

Katarzyna zakwalifikowała się do finału konkursu Miss Polski 2022. O tytuł najpiękniejszej Polki powalczy z pozostałymi 23. uczestniczkami. O tym, która z nich zdobędzie koronę przekonamy się już 17 sierpnia 2022 roku.

Katarzyna Minoł: Instagram

Kasia prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @kasia_minol. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 1,5 tysiąca użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej