Katarzyna Olubińska zostanie mamą! Dziennikarka DDTVN pokazała wyjątkowe zdjęcie

28 grudnia 2021
Przez: : W.M.

Dziennikarka dobrze znana widzom z programu Dzień Dobry TVN już za kilka miesięcy po raz pierwszy zostanie mamą. Katarzyna Olubińska-Godlewska jest w ciąży.

Kim jest Kasia Olubińska-Godlewska?

Katarzyna Olubińska-Godlewska od kilku lat związana jest z redakcją Dzień Dobry TVN, gdzie często z gwiazdami i gośćmi rozmawia na temat wiary i życia. 42-letnia dziennikarka ma na swoim koncie także kilka wydanych książek. W 2017 r. w księgarniach pojawiła się jej pierwsza publikacja Bóg w wielkim mieście, a od tego czasu udało się jej wydać jeszcze dwie książki dotyczące tematów religijnych.

Kasia Olubińska nie często wypowiada się na temat życia prywatnego i stara się chronić prywatność swojej rodziny. Wiadomo, że w 2019 roku dziennikarka DDTVN poślubiła swojego partnera Jacka Godlewskiego. Para pobrała się w jednym z warszawskich kościołów. Sama 42-latka pokazała wówczas w sieci zdjęcie ze swoim mężem.

Mąż Kasi Ołubińskiej
Ślub Kasi Olubińskiej

Katarzyna Olubińska spodziewa się dziecka

Katarzyna stara się aktywnie prowadzić swój profil w mediach społecznościowych. Instagram dziennikarki z dnia na dzień śledzi coraz większa liczba obserwatorów. Na chwilę obecna ilość jej followerów wynosi niespełna 23 tys.

Olubińska często publikuje w sieci nowe zdjęcia, ale ostatnie, które znalazło się na jej profilu, wywołało ogromne poruszenie. Okazuje się, że Kasia i jej mąż spodziewają się pierwszego dziecka.

Taki prezent pod choinką znaleźliśmy w te święta, nasz długo wyczekiwany cud…” – podpisała zdjęcie na Instagramie

Od momentu pochwalenia się radosną nowiną pod postem Kasi pojawiło się setki gratulacji, nie tylko od obserwatorów prezenterki, ale także osób związanych z show-biznesem.

Zobacz także: Anna Czartoryska-Niemczycka spodziewa sie czwartego dziecka.

Gratulacje Olubińskiej złożyły m.in. Magdalena Schejbal, Ania Wendzikowska, Paulina Krupińska czy Natalia Klimas.

My oczywiście dołączamy do gratulacji i życzymy wszystkiego dobrego!

źródło: Instagram Katarzyny Olubińskiej-Godlewskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz