Katarzyna Ucherska: [wiek, kariera, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Instagram]

1 lipca 2022
Przez: : KS

Katarzyna Ucherska to polska aktorka, którą widzowie mogą kojarzyć głównie z popularnych seriali telewizyjnych. Okazuje się, że swoich sił spróbuje również w lubianych programie – Twoja twarz brzmi znajomo. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jej temat, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Katarzyna Ucherska: wiek

Z informacji, do których można dotrzeć w sieci dowiadujemy się, że aktorka urodziła się 7 października 1992 roku. W związku z tym, w 2022 roku skończy 30 lat. Wiadomo również, że pochodzi z Nowego Sącza.

Ucherska zdecydowała się na studia na Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Jej absolwentką została w 2016 roku. Niestety, na temat życia prywatnego aktorki wiadomo niewiele. Kobieta niewiele zdradza nawet w swoich social mediach. Być może dowiemy się o niej więcej, podczas udziału w programie Twoja twarz brzmi znajomo.

Katarzyna Ucherska Twoja twarz brzmi znajomo
Katarzyna Ucherska

Zobacz także: Co wiemy o Kasi Wilk?

Katarzyna Ucherska: kariera

Okazuje się, że na przestrzeni lat aktorka miała okazję zaprezentować się w różnych kreacjach aktorskich. Dużą rozpoznawalność zyskała dzięki roli w serialu Dziewczyny ze Lwowa, który cieszy się dużym zainteresowaniem widzów. Artystka wciela się tam w Olyię. Oprócz tego, występowała w Na dobre i na złe, Barwach szczęścia, Komisarz Alex oraz Ojciec Mateusz.

Ucherska grywa także na deskach teatrów. Między innymi, miała okazję współpracować ze znanymi nazwiskami w branży aktorskiej, takimi jak: Artur Barciś, czy Piotr Fronczewski. Do tej pory udało jej się już zdobyć kilka nagród i wyróżnień.

Jak się okazało, aktorka jest jedną z uczestniczek 17. edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo. Oprócz niej, udział w rywalizacji wezmą także Michał Milowicz, Kasia Wilk i Janusz Radek.

Katarzyna Ucherska: Instagram

Aktorka prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @katarzyna_ucherska. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 14,5 tysiąca użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej