Połącz się z nami

Katarzyna Skrzynecka zmieniła fryzurę! Wygląda pięknie i dużo młodziej!

Kasia Skrzynecka.

Moda i uroda

Katarzyna Skrzynecka zmieniła fryzurę! Wygląda pięknie i dużo młodziej!

Aktorka Katarzyna Skrzynecka chętnie pokazuje zdjęcia ze swojego życia zawodowego na swoim profilu w social mediach. Jej fani regularnie mogą śledzić jej zakulisowe życie, a teraz są naprawdę zachwyceni jej nową odsłoną, która bardzo ją odmładza! Zobaczcie tę szałową przemianę Kasi!

Plany zawodowe Katarzyny Skrzyneckiej

Ostatnio artystka przygotowywała się do roli w spektaklu Teatru Capitol Alibi od zaraz. Jak powszechnie wiadomo, zmiana wizerunku to nierozerwalna część aktorskiego życia. Każda rola wiążę się ze zmiana wyglądu, a osoby wykonujące zawód aktora w niemal każdej roli wyglądają inaczej. Parę dni temu Skrzynecka, opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie ze swojej garderoby przed występem, czym zaskoczyła swoich fanów!

Zobacz także: Katarzyna Skrzynecka jest łysa! Zobaczcie, jak wygląda!

Aktorka jak sama napisała, niestety w tym roku nie mogła nacieszyć się długim weekendem majowym przez swoje obowiązki zawodowe. Na zdjęciu, które wrzuciła na swój profil, zaskoczyła wszystkich, pokazując się w wydaniu bez swojej charakterystycznej grzywki.

Katarzyna Skrzynecka metamorfoza

Na fotografii Kasia zaprezentowała się w długich włosach, sięgających do ramion z przedziałkiem na środku. Peruka, którą Skrzynecka założyła na potrzeby występu, jest nieco ciemniejsza niż jej blond włosy, z którymi jest kojarzona na co dzień. Ta zmiana naprawdę dużo odmłodziła artystkę, a pod fotografią pojawiło się całe mnóstwo pozytywnych komentarzy.

„Ślicznie Pani Kasiu bez grzyweczki!”,

„Piękny Look”,

„Czy to Ty, czy nie Ty? Pięknie Kasiu” – czytamy w komentarzach na jej Instagramie.

Jej obserwatorzy zgodnie uznali, że w tej fryzurze Katarzyna Skrzynecka prezentuje się dużo młodziej. Jednak zaznaczają też, że Skrzynecka w każdym wydaniu wygląda szałowo i jak mówi znane powiedzonko „ładnemu we wszystkim ładnie” idealnie do niej pasuje. My również dopisujemy się do tych pozytywnych komentarzy.

A Wam, jak się podoba Kasia w tym wydaniu? Wolicie ją z grzywką czy bez?

Źródło: Instagram Kasi Skrzyneckiej

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry