Skrzynecka jest ŁYSA! Dlaczego aktorka pozbyła się włosów?

18 listopada 2020
Przez: : W.M.

Kasia zaskoczyła swoich fanów najnowszym filmikiem, który opublikowała w sieci i pokazała się bez włosów. Skrzynecka jest łysa.

Aktorka przyznała, że nowa fryzura jest na potrzeby nowego projektu.. Domyślacie się, o co może chodzić?

Kasia Skrzynecka jest jedną z najbardziej znanych i lubianych polskich aktorek. Ponadto 49-latka jest również piosenkarką, prezenterką i osobowością telewizyjną. Widzowie znają Katarzynę z wielu hitowych produkcji. Aktorka od lat gra w serialach, filmach, a także na deskach teatrów. Od pewnego czasu widzowie telewizyjnej dwójki oglądać mogą Skrzynecką w lubianym serialu „Na dobre i na złe”.

Od lat fani aktorki przyglądają się także jej życiu prywatnemu. Od 2007 roku Kasia związana jest z Marcinem Łopuckim, mistrzem Polski i Europy w fitnessie. Po dwóch latach później para scementowała swój związek, pobierając się. Małżeństwo wspólnie wychowuje córkę Alikię Ilię, która urodziła się w 2011 roku.

Skrzynecka jest łysa

Kasia jest jedną z gwiazd, które bardzo aktywnie prowadzą swój profil w mediach społecznościowych. Aktorka chętnie publikuje na Instagramie zdjęcia. Poza takimi, które przedstawiają efekty jej pracy zawodowej, internauci zobaczyć mogą także wiele rodzinnych fotografii.

Tym razem 49-latka zamieściła w sieci post, który zdecydowanie zaskoczył jej obserwatorów. Na krótkim filmiku, który ukazał się na profilu Kasi, internauci zobaczyć ją mogą bez włosów. Zobaczcie sami. Skrzynecka jest łysa!

Te osoby, które zasmuciły się, myśląc, że aktorka pozbyła się włosów i została łysa, uspokajamy. Aktorka podpisała zdjęcia hasztagami, które jasno wyjaśniają, że jest to jedynie charakteryzacja do nowego projektu, w który się zaangażowała.

„łyso mi … 😉 … czyli coś jest na rzeczy… 😉 … tylko co … 🤫 #myjob #mamusiawpracy #łyso #żonawpracy #cośsięszykuje #fx #charakteryzacja”

Chociaż łysa głowa Kasi to tylko charakteryzacja, internautom bardzo spodobała się gwiazda w takim wydaniu.

„Wow, całkiem dobrze w tej łysinie”

„Bez włosów też pięknie Pani wygląda”

„urocza jest Pani i tyle”

Trudno nie zgodzić się z takimi opiniami. Kasia Skrzynecka jak zwykle wygląda zjawiskowo. Jesteście ciekawi co to za nowy projekt?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej