Katarzyna Sokołowska: [wiek, mąż, dziecko, Top Model, kariera, Instagram]

21 czerwca 2022
Przez: : KS

Katarzyna Sokołowska to reżyserka pokazów mody, która szerszej grupie odbiorców dała się także poznać w programie Top Model. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej zarówno o jej karierze w branży modowej, jak i życiu prywatnym, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Katarzyna Sokołowska: wiek i życie prywatne

Z informacji dostępnych w sieci, możemy dowiedzieć się, że Sokołowska urodziła się 23 lutego 1973 roku. W związku z tym, na chwilę obecną ma 49 lat. Wiadomo również, że reżyserka pokazów mody przyszła na świat w Lubartowie. Co ciekawe, w dzieciństwie była wokalistką w zespole muzycznym.

Po zakończeniu nauki w liceum, podjęła studia na Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi na kierunku reżyseria i aktorstwo. Następnie, ukończyła również dziennikarstwo i kulturoznawstwo.

Gwiazda zdecydowanie należy do grona osób, które niechętnie dzielą się swoim życiem prywatnym. Jednakże, już kilka alt temu zdradziła, że jest w związku z biznesmenem Arturem Kozieją. W 2022 roku na świat przyjdzie ich pierwsze dziecko.

Kasia Sokołowska Artur Kozieja
Kasia Sokołowska z partnerem Arturem Kozieją

Zobacz także: Kim jest Artur Kozieja – partner Kasi Sokołowskiej?

Katarzyna Sokołowska: kariera

Okazuje się, że Kasia Sokołowska ze światem modelingu miała styczność już podczas studiów. Mianowicie, zanim zaczęła sama reżyserować pokazy mody, sama występowała w roli modelki. W latach kolejnych miała okazję współpracować z najlepszymi projektantami mody w Polsce.

Oprócz tego, reżyserka pokazów mody ma na swoim koncie współprace z kilkoma znanymi markami modowymi, biżuteryjnymi oraz kosmetycznymi. Jednakże, największą rozpoznawalność zdobyła dzięki roli jurorki w programie Top Model. Tę rolę pełni od 2013 roku.

Katarzyna Sokołowska: Instagram

Jurorka programu Top Model prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @kasiasokolowska_official. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 374 tysiące użytkowników tego serwisu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej