Rafał Zaorski: [wiek, kariera, krypto, żona, Instagram]

31 maja 2022
Przez: : KS

Rafał Zaorski to jeden z najbardziej znanych w ostatnim czasie traderem w Polsce. Nie da się ukryć, że niektóre z jego osiągnięć w branży kryptowalutowej mogą robić naprawdę duże wrażenie. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jego temat, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Rafał Zaorski: wiek

Wiele osób interesuje nie tylko działalność Zaorskiego w branży, ale także jego życie prywatne. Z informacji, do których można dotrzeć w sieci, dowiadujemy się, że mężczyzna urodził się 22 października 1978 roku. W związku z tym, w 2022 roku skończy 44 lata.

Niestety, trudno znaleźć więcej wiadomości o jego życiu prywatnym. Tajemnicą pozostaje także status jego związku.

Co ciekawe, jego przygoda z branżą rozpoczęła się od prowadzenia sklepu z komputerami. Oprócz tego, na zamówienie klientów tworzył strony internetowe. W związku z tym, nie bał się inwestycji już w młodym wieku.

Rafał Zaorski kariera
Rafał Zaorski

Zobacz także: Co wiemy o Marcinie Hakielu?

Rafał Zaorski: kariera

Zaorski założył grupę inwestorów o nazwie TJS – Trading Jam Session. Nie da się ukryć, że jego dochody mogą robić naprawdę duże wrażenie. Mimo wszystko, zapewnia, że nie obnosi się ze swoim majątkiem. W jednym z wywiadów wyznał, że jest właścicielem kilku mieszkań w Warszawie. Co więcej, mieszka w jednym z najbardziej prestiżowych budynków w Warszawie, gdzie swój apartament ma nawet Robert Lewandowski.

Mężczyzna często dzieli się swoimi obserwacjami dotyczącymi rynku i kryptowalut w sieci. Nie da się ukryć, że niektóre z nich mogą wydawać się naprawdę ryzykowne.

Jakiś czas temu, media obiegła wiadomość, że Zaorski idąc w ślady Elona Muska złożył propozycję na wykupienie jednej z najpopularniejszych stron internetowych w Polsce.

Rafał Zaorski: Instagram

Wszyscy zainteresowani mogą znaleźć profil Rafała Zaorskiego na Instagramie pod nazwą @zaorski.rafal. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam prawie 50 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej