Połącz się z nami

Katarzyna Zielińska pokazała męża. To niezły przystojniak!

Z życia gwiazd

Katarzyna Zielińska pokazała męża. To niezły przystojniak!

Aktorka w końcu zdecydowała się pokazać w mediach społecznościowych swojego wybranka. Katarzyna Zielińska pokazała męża. Tak szczere uczucie nie zdarza się często!

Chociaż Katarzyna nigdy wcześniej nie pokazywała w sieci swojego męża, w końcu przedstawiła internautom swojego partner. To niezły przystojniak!

Katarzyna Zielińska to jedna z najbardziej popularnych i lubianych polskich aktorek. Chociaż z pracą na deskach teatru oraz przed kamerą związana jest od wielu lat, największą popularność przyniosła jej rola Marty Walawskiej w serialu „Barwy Szczęścia”, w którą wcielała się przez 10 lat. Jej talent aktorski został doceniony także przez widzów, o czym świadczyć mogą dwie zdobyte Telekamery w kategorii Aktorka (w 2011 oraz 2013 roku). Zielińska od zeszłego roku u boku Weroniki Rosati i Julii Wieniawy występuje w serialu „Zawsze Warto”, który tak spodobał się widzom, że już w marcu widzowie stacji Polsat będą mogli oglądać kolejny sezon.

Prywatnie Katarzyna Zielińska jest także szczęśliwą mężatką i matką dwóch synów.

Katarzyna Zielińska pokazała męża!

Wybrankiem serca Katarzyny jest Wojciech Domański, którego znała dużo wcześniej, zanim postanowili się ze sobą związać. Para pochodzi z jednego miasta, ale nigdy nie przypuszczali, że z ich znajomości będzie coś więcej. Uczucie przyszło z czasem i zakochani pobrali się w 2013 roku. Zielińska i jej mąż doczekali się dwóch synków – Henryka i Aleksandra.

Dotychczas Katarzyna, która bardzo aktywnie prowadzi swoje konto w mediach społecznościowych, starała się dozować internautom wiedzę o swoim życiu prywatnym. Chociaż raz na jakiś czas aktorka pokazywała zdjęcia swoich dzieci, nigdy nie zdecydowała się pokazać ich twarzy w sieci.

Katarzyna Zielińska w końcu pokazała swoim obserwatorom, jak wygląda jej mąż. Okazją, aby przedstawić swojego wybranka, było Święto Zakochanych.

„Mój Ci On.

Dziś o miłości mowa, więc przedstawiam Wam swoją, jedyną, najukochańszą walentynkę❤️ Z Nim wszystko jest fajne, pozytywne, cudowne, najlepsze na świecie. Mniam❤️”

Katarzyna Zielińska i Wojciech Domański tworzą naprawdę zgrany duet!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry