Kazadi wybrała niecodzienny outfit na pogrzeb Krzysztofa Jaśniara. Będziecie w szoku!

18 listopada 2023
Przez: : M.J

Patricia Kazadi wyróżnia się swoim zamiłowaniem do mody i tworzeniem niebanalnych stylizacji, które często przykuwała ją wzrok widzów oraz internautów. Podczas pogrzebu Krzystofa Jaśniara również nie zdecydowała zmieniać swojego stylu, czym skupiła wzrok zgromadzonych. Zobaczcie!

Kilka słów na temat Kazadi

Patricia Kazadi to polska aktorka, piosenkarka oraz prezenterka telewizyjna. Artystka wyróżnia się talentem oraz wyglądem – swoją niecodzienną, piękną urodę zawdzięcza zagranicznym korzeniom.
Piosenkarkę znajdziecie również w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z obserwującymi ją osobami licznymi zdjęciami, nagraniami i wpisami, które przedstawiają namiastkę jej życie codziennego, zawodowe angaże a także, ciekawe stylizacje. Warto zwrócić uwagę na ilość obserwujących ją osób! Obecnie jest to 270 tysięcy, a liczba ta wziąć rośnie.

Patricia Kazadi na pogrzebie Krzysztofa Jaśniara

16 listopada 2023 roku odbyło się ostatnie pożegnanie Krzysztofa Jaśniara znakomitego reżysera i kabareciarza, który ze względu na problemy zdrowotne zmarł w wieku 76 lat.
Na pogrzeb reżysera przybyło wiele osób ze świata show-biznesu, m.in.: Zbigniew Zamachowski, Katarzyna Zielińska, Natalia Kukulska, Robert Górski, Katarzyna Pachocińska oraz Patricia Kazadi.

Patricia, która jak wiadomo, na co dzień nie boi się zaszaleć z modą i wyróżnia się oryginalnym poczuciem stylu na ostatnie pożegnanie również wybrała niecodzienną stylizację, która wyróżniała ją w tłumie zebranych.

Artystka pojawiła się w czarnym płaszczu z białymi znakami zodiaku, wykonanym z materiału typu baranek, dodatkowo dobrała do niego ciemną koszulę i dresowe spodnie. Całość dopełniła sportowymi, kolorowymi butami. Uwagę również zwracała oryginalna fryzura Patrycji.

Patrycja Kazadi
scena z: Patricia Kazadi, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

Zobacz także: Michał Szpak zszokował żałobną stylizacją w Sopocie! Stanik i wysokie obcasy to nie wszystko

Co uważacie o tym niecodziennym stroju na pogrzeb? Czy według Was artystka przesadziła i powinna ubrać się bardziej skromnie, a może nie ma to żadnego znaczenia i najważniejsze, że zachowała swój własny styl?

Źródło: Akpa, Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej