Michał Szpak zszokował żałobną stylizacją w Sopocie! Stanik i wysokie obcasy to nie wszystko

20 sierpnia 2021
Przez: : W.M.

Trzeci dzień koncertów zakończył Top of the Top Sopot Festival. Na scenie w Operze Leśnej nie zabrakło największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, a także nawiązań do polityki. Jednym z artystów, który występował w Sopocie, był Michał Szpak. Jego stylizacja przebiła wszystkie inne!

View this post on Instagram

A post shared by TVN.pl (@tvn.pl)

Ostatni dzień Top of The Top Sopot Festival

19 sierpnia w czwartek był ostatnim dniem koncertów Top of The Top Sopot Festiwal. Koncert rozpoczął się od świętowania 20-lecia stacji TVN24. Muzyczne wydarzenie, na którym pojawiło się wiele gwiazd, poprowadzili Monika Olejnik, Piotr Kraśko, Marta Kuligowska, Diana Rudnik oraz Grzegorz Kajdanowicz, którzy ze sceny nawiązywali do ostatnich wydarzeń politycznych w kraju, podkreślając, jak ważna jest wolność mediów.

Na scenie w Operze Leśnej podczas ostatniego koncertu zaśpiewało wiele wybitnych gwiazd polskiej sceny muzycznej m.in. Kayah, Krzysztof Zalewski, Katarzyna Nosowska, Monika Brodka, Michał Szpak, Kortez, Raz Dwa Trzy, Stanisław Sojka oraz powracająca po kilku latach nieobecności na scenie po stracie córki – Ewa Bem.

Zobacz także: Wpadka Edyty Górniak w Sopocie. Gwiazda zapomniała tekstu piosenki.

Michał Szpak w Sopocie

Krótko po 22 na scenie w Operze Leśnej pojawił się Michał Szpak. Artysta wykonał piosenkę Nie pytaj o Polskę. Nie tylko perfekcyjne i wyjątkowo emocjonujące wykonanie utworu Grzegorza Ciechanowskiego wbiło publiczność i widzów w fotele.

Także żałobna stylizacja Szpaka zachwyciła publiczność i jego fanów. Na początku swojego występu Michał, który zaprezentował się na scenie w czarnym garniturze, staniku i wysokich obcasach, miał twarz przysłoniętą okularami i woalką, na której doczepiony był orzeł. Po czasie piosenkarz zdjął okrycie i wówczas widzom okazała się jego twarz w napisach „wolność fobia” – hasło przewodnie aktualnej trasy koncertowej Michała.

Szpak z napisami na twarzy
Michał Szpak podczas koncertu w Sopocie

Wykonanie, jak i manifest artysty zachwyciło jego fanów. Pod ostatnim postem Szpaka momentalnie pojawiło się wiele komentarzy.

“niesamowity przekaz.. taki prawdziwy ,odważny .😍 pelen szacun”

“Michał, jesteś Artystą nie do podrobienia! Gratuluję spektakularnego występu i jakże istotnego przekazu. Duma mnie rozpiera!”

Co sądzicie o kreacji Michała Szpaka, w której dumnie zaprezentował się na koncercie w Sopocie?

źródło: Instagram Michał Szpak/Instagram TVN

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej