Połącz się z nami

Kazik Józefowicz: [wiek, Masterchef Junior, Instagram]

Opisy gwiazd

Kazik Józefowicz: [wiek, Masterchef Junior, Instagram]

Kazik Józefowicz to jeden z młodych zdolnych kucharzy, którym udało się dotrzeć do finału programu Masterchef Junior. Nie da się ukryć, że pomimo młodego wieku, chłopiec może pochwalić się znakomitym wyczuciem w kuchni. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jego temat, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Kazik Józefowicz: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Kazimierz Józefowicz ma dopiero 9 lat. Wiadomo również, że pochodzi ze Starego Torunia. Okazuje się, że ma więcej pasji, niż tylko gotowanie. Mianowicie, uczęszcza na zajęcia do szkoły muzycznej i uczy się grać na skrzypcach. Oprócz tego, wolne chwile spędza również w warsztacie, gdzie chętnie majsterkuje i próbuje nowych rzeczy. Na swoim koncie ma już kilka konstrukcji, których nie powstydziłby się żaden majsterkowicz. Jednakże, to gotowanie jest jego największym zainteresowaniem, co szybko udowodnił nie tylko jurorom, ale także telewidzom zgromadzonym przed telewizorami.

Zobacz także: Co wiemy o Piotrze Żyle?

Kazik Józefowicz: Masterchef Junior

Tegoroczna edycja programu Masterchef Junior z powodu pandemii była zupełnie inna niż poprzednie. Jednakże, nie oznacza to że cieszyła się mniejszym zainteresowaniem zarówno młodych kucharzy, jak i widzów zgromadzonych przed telewizorami. Po internetowym castingu, jurorzy wybrali finalistów, którzy zawalczyli o tytuł najlepiej gotującego dziecka w Polsce. Kazimierz Józefowicz dotarł do ścisłego finału, gdzie zmierzy się z pozostałymi dwoma uczestnikami. Warto zaznaczyć, że chłopiec jest z nich najmłodszy. Oczywiście, nie oznacza to jednak, że ma mniejsze szanse na sukces. Odcinek, podczas którego poznamy zwycięzcę wyemitowany będzie już w niedzielę 9 maja 2021 roku oczywiście na antenie TVN.

Finaliście szóstej edycji programu Masterchef Junior

Kazimierz Józefowicz: Instagram

Młody kucharz Kazik Józefowicz prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @kazik_majstruje. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam już ponad 4 tysiące użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry