Kaźmierska imprezuje w skąpym bikini! Ten filmik miał nie ujrzeć światła dziennego!

12 października 2020
Przez: : M.J

Dagmara Kaźmierska cały czas ma doskonały kontakt ze swoimi fanami w mediach społecznościowych. Tym razem na profilu Królowej życia pojawiło się nagranie, na którym Kaźmierska imprezuje w skąpym bikini w najlepsze z paczką przyjaciółek. Jak sama zaznaczyła, to nagranie miało nie ujrzeć światła dziennego! Zobaczcie!

Dagmara Kaźmierska wypłynęła na szerokie wody polskiego show-biznesu, kiedy po raz pierwszy pojawiła się na naszych ekranach w programie “Królowe Życia”. 45-latka od tamtej pory przysporzyła sobie całe grono wiernych fanów, którzy z chęcią śledzą jej życiowe perypetie.

Dodajmy, że dzięki programowi stacji TTV Kaźmierska spełnia swoje marzenia. Od zawsze podkreślała, że bardzo by chciała pojawić się na dużym ekranie. Jak już wiadomo, nie musiała długo czekać, aby to się spełniło. Dagmara dostała kolejną szansę od reżysera Patryka Vegi i pojawiła się w filmie “Pętla“. Co więcej, nie dawno mogliśmy również widzieć Królową życia w programie Kuba Wojewódzki show.

Zobaczcie również: Kaźmierska w „Pamiętnikach z wakacji”! Pamiętacie?

Niemniej jednak to właśnie profil na Instagramie Kaźmierskiej jest chętnie odwiedzany przez internautów. Na ten moment zgromadziła ona ponad 950 tysięcy obserwatorów, którzy teraz byli świadkami nagrania, na którym możemy nie tylko zobaczyć Dagmarę w skąpym bikini, ale również jej szalone przyjaciółki!

Kaźmierska imprezuje w skąpym bikini!

Jak zaznaczyła Kaźmierska w opisie do zdjęcia, to nagranie miało nie ujrzeć światła dziennego. Dagmara zaznaczyła również, że ma najlepszych przyjaciół na świecie. Nie mamy wątpliwości, że z taką paczką znajomych może śmiało podbijać świat:

“Kocham te moje dziewczyny 💖💖💖 Życzę Wam wszystkim takich przyjaciół jakich ja mam 💖🙏🙏🙏 Filmik miał co prawda nie ujrzeć światła dziennego , ale dzięki dwóm Panom @piotr.wasinski 🖤& @kuba_wojewodzki_official 🖤ujrzał […]”

Pod postem Kaźmierskiej jak zawsze nie brakuje komentarzy od internautów. Wiele osób zauważyło, że o to właśnie chodzi w przyjaźni, a uśmiech sam pojawia się na twarzy. Co więcej, Kaźmierska zaprezentowała nam również swoje umiejętności wokalne, które również nie uszły uwadze jej fanów:

“Uwielbiam taki spontan i naturalność! O to właśnie chodzi w przyjaźni 😍 Od razu się człowiek uśmiecha 🔥”

“Uwielbiam Panią Pani Dagmarko pozdrowionka dla kumpel 😘”

“Głos jak dzwon”

Wiele osób skomplementowało również figurę Dagmary i musimy przyznać, że ciężko jest oderwać wzrok od Królowej życia w skąpym bikini!

Musicie przyznać, że Dagmara Kaźmierska w skąpym bikini to niecodzienny widok. Jak Wam się podoba?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej