Kaźmierska w “Pamiętnikach z wakacji”! Pamiętacie?

10 sierpnia 2022
Przez: : M.J

Dagmara Kaźmierska ma na swoim koncie występ nie tylko w Królowych życia, a ile w kilku filmach, które pojawiły się na dużym ekranie. Co ciekawsze, a mało kto pamięta Dagmara wystąpiła niegdyś w paradokumentalnym serialu telewizyjnym Pamiętniki z wakacji. Jak wypadała? Przekonajcie się!

Kilka słów na temat Dagmary Kaźmierskiej

Dagmara Kaźmierska zyskała wielką popularność i rozpoznawalność, kiedy wystąpiła w popularnym i lubianym przez wiele osób reality-show Królowe życia. To właśnie tam, wraz z synem Conanem oraz dwójką przyjaciół Jackiem i Edzią pokazywała szalone życie, które wiedzie na wysokim poziomie.

ZOBACZ TAKŻE: Królowe życia: Dagmara Kaźmierska pokazała, jak wyglądała zanim zaczęła karierę! Możecie jej nie poznać!

Dagmara od razu zyskała sympatię widzów, którzy pokochali ją za naturalność i pozytywne podejście do życia. Choć jej przeszłość nie była usłana różami, dziś Dagmara to szczęśliwa kobieta, która żyje pełnią życia.

ZOBACZ TAKŻE: Dagmara Kaźmierska przeżyła chwile grozy! Wszystko przez udział w Królowych życia

Co ciekawsze, występ w Królowych życia nie jest jedynym występem Dagmary przed kamerami. Kobieta zadebiutowała również na dużym ekranie w filmach Patryka Vegi -m.in.: w Kobietach Mafii 2 oraz w Pętli, w których świetnie poradziła sobie z powierzoną rolą.

Kaźmierska wystąpiła w Pamiętnikach z wakacji

Mało kto jednak pamięta, że istnieje jeszcze jedna produkcja, w której oglądać mogliśmy szaloną Kaźmierską. Parę lat temu na naszych szklanych ekranach gościł serial paradokumentalny Pamiętniki z wakacji, w którym również wystąpiła Dagmara!

51 odcinek serialu opowiadał o losach Krystyny, w którą wcieliła się Dagmara. Pełniła ona funkcję doradczyni biznesowej. Ze względu na wiele obowiązków główna bohaterka nie była na urlopie od trzech lat. W końcu udało jej się wyjechać na Gran Canarię, by nie tylko świetnie się bawić i odpocząć, ale poprawić relacje z córką – Dżesiką. Relacja kobiet nie należała do najlepszych. Co gorsza na ich drodze stanął mężczyzna, który spodobał się zarówno matce i córce.

Trzeba przyznać, że Dagmara już wtedy czuła się przed kamerą, jak ryba w wodzie, a odcinek z jej udziałem okazał się wielkim sukcesem. Zobaczcie kilka kadrów i przypomnijcie sobie występ Dagmary!

Pamiętniki z wakacji
Dagmara Kaźmierska w Pamiętnikach z wakacji
Pamiętniki z wakacji
Serial Pamiętniki z wakacji z udziałem Dagmary Kaźmierskiej
Występ Dagmary Kaźmierskiej w Pamiętnikach z wakacji

Pamiętacie występ Dagmary Kaźmierskiej w serialu Pamiętniki z wakacji? Spodziewaliście się, że jej kariera nabierze aż takiego tempa?

Źródło: Youtube, Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej