Kaźmierska pochwaliła się wymarzonymi butami! Znamy ich cenę!

3 stycznia 2020
Przez: : M.J

Dagmara Kaźmierska znana jest ze swojego stylu, który jak na Królową Życia przystało ocieka w złoto. Również jej stylizacje nie raz były szeroko komentowane w mediach. Teraz na swoim profilu Kaźmierska pochwaliła się wymarzonymi butami, które trzeba przyznać, nie każdy odważyłby się założyć! Zobaczcie!

Każdy, kto oglądał choć raz Królowe Życia doskonale wie, że Dagmara Kaźmierska jest jedną z tych osób, które przez życie idą z uśmiechem na twarzy. Jej powiedzonka stały się już kultowe, a ona potrafi, jak mało kto rozbawić człowieka do łez. W 2019 roku Dagmara po raz kolejny udowodniła wszystkim, że nawet kiedy znajdziemy się w beznadziejnej sytuacji, zawsze można w niej znaleźć coś pozytywnego.

Wypadek samochodowy, któremu uległa, bardzo poważnie uszkodził jej obie nogi. Pomimo że minęło już sporo czasu, Dagmara nadal odczuwa jego konsekwencje i nadal nie odzyskała pełnej sprawności. Bez wątpienia wielkim wsparciem dla niej był syn Conan, przyjaciel Jacuś i przyjaciółka Edzia. Śmiało można powiedzieć, że ta czwórka nie ma sobie równych i za każdym razem z każdej opresji wyjdą cało.

Kaźmierska pochwaliła się wymarzonymi butami!

Dagmara jeszcze przed wypadkiem znana była z miłości do wysokich obcasów. W tym roku przed sylwestrową nocą pokazała na swoim Instagramie wymarzone buty, których niestety nie mogła ubrać na tę wyjątkową okazję. Nie oznacza to jednak, że nie mogła ich kupić, aby poczekały do przyszłego roku!

Przeźroczyste szpilki z czarnymi piórami wokół kostek na pewno niejednej kobiecie przypadłyby do gustu. Jak zaznaczyła Kaźmierska, jak na razie może sobie na nie tylko popatrzeć, bo jak wspominaliśmy, nadal nie wróciła do pełnej sprawności.

Źródło:
https://www.instagram.com/stories/queen_of_life_77/

Model ten znajdziecie TUTAJ, a jego cena to 490 złotych!

Na pewno takie buty na półce jeszcze bardziej zmotywują Dagmarę do walki o pełną sprawność. Mamy nadzieję, że za rok zaprezentuje nam się w kreacji, do której będzie w końcu mogła włożyć swoje wymarzone buty!

Tego życzymy jej w Nowym Roku!

Jak podobają Wam się buty Dagmary Kaźmierskiej?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz