Kaźmierska podarowała Conanowi drogą furę. Internauci ostro o luksusowym wydatku!

16 października 2020
Przez: : M.J

Dagmara Kaźmierska uwielbia rozpieszczać swojego jedynego syna. Z okazji zdania przez niego matury, Kaźmierska podarowała Conanowi drogą furę! Fani “Królowych Życia” mogli zobaczyć, jak Conan zareagował na drogi podarunek, jednak nie wszystkim spodobał się tak luksusowy prezent! Trzeba przyznać, że Królowa życia ma gest! Zobaczcie!

Nie da się ukryć, że program “Królowe Życia” jest fenomenem samym w sobie. Od kiedy na naszych ekranach pojawił się pierwszy sezon, nikt zapewne nie spodziewał się, że losy kolorowych bohaterów tej produkcji zgromadzą tak liczną rzeszę fanów. Aktualnie na naszych ekranach leci już 9. sezon i nie da się ukryć, że największe emocje wzbudza Dagmara Kaźmierska!

Dagmarę Kaźmierską widzowie pokochali za jej nietypowe podejście do życia. Ta Królowa czerpie z życia pełnymi garściami i nie zamierza użalać się nad sobą, pomimo kilku nie zawsze przyjemnych incydentów, które miały miejsce w jej życiu. Każdy fan tego formatu doskonale wie, że dla Kaźmierskiej najważniejszy jest jej syn Conan.

Chłopak przez lata emisji programu dorastał na naszych oczach i to właśnie teraz przyszedł czas na wejście w dorosłe życie. Pod okiem kamer Kaźmierska podarowała Conanowi drogą furę. Zobaczcie!

Zobaczcie również: Dagmara Kaźmierska pokazała muskulaturę Conana. Jak on zmężniał!

Kaźmierska podarowała Conanowi drogą furę.

Z okazji zdania przez Conana matury, Dagmara szarpnęła się na luksusowy prezent. Chłopak od swojej mamy dostał Mercedesa, który trzeba przyznać, już na pierwszy rzut oka robi wrażenie! Dodajmy, że Conan dzięki bardzo dobrze zdanemu egzaminowi dojrzałości dostał się na wymarzoną medycynę.

Kaźmierska podarowała Conanowi drogą
Kaźmierska podarowała Conanowi drogą furę.
Źródło: Player.pl

Kilka dni temu na profilu Conana na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy, jak siedzi w innym samochodzie. Internauci zaczęli podejrzewać, że samochód nie należy do niego i pod fotką pojawiło się kilka zawistnych komentarzy od internautów. Najwidoczniej Conan nie mógł przejść obok jednego z nich obojętnie:

“Dzieciaku, nawet jakby matka otworzyła dziesięć burdeli, to by was nie było stać na taką furę. Pożyczona albo kogoś, a ty sobie fotki wstawiasz”– napisał internauta.

Riposta Conana była równie dosadna, jak powyższy wpis internauty:

“W takim razie otworzymy jedenasty, w którym będziesz tylko Ty. Gwarantuję Ci że po miesiącu będzie nas stać na 10 takich autek;)”

Kaźmierska podarowała Conanowi drogą
Kaźmierska podarowała Conanowi drogą furę.
Źródło: https://www.instagram.com/conanbestia/

Nie da się ukryć, że Dagmara Kaźmierska ma gest i po raz kolejny udowodniła, że uwielbia rozpieszczać swojego syna.

A Wy co dostaliście po swojej maturze?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

1 Comment

  1. Edi pisze:

    Brawo Conan za tą ripostę😄👍😃. Polskie cebulaki nie mogą wytrzymać z zazdrości. Życzę wam wszystkiego dobrego👍👍👍

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej