Kaźmierska przeszła kolejną operację! Pokazała zdjęcie!

2 grudnia 2019
Przez: : M.J

Na Instagramie Dagmary Kaźmierskiej pojawiło się zdjęcie, z którego możemy się dowiedzieć, że po raz kolejny przeszła operację. Pomimo tego, że dobry humor jak zawsze jej nie opuszcza to powrót do pełnej sprawności nadal stoi pod znakiem zapytania! Zobaczcie! Kaźmierska przeszła kolejną operację!

Dagmara Kaźmierska jest jedną z najbardziej lubianych uczestniczek programu Królowe Życia. Jej żarty i teksty stały się już niemal kultowe, a ona wciąż rozbawia telewidzów do łez. Jej nieodłącznymi kompanami są syn Conan i przyjaciel Jacuś, który nie odstępuje Dagmary na krok. Nie zapomnijmy również o przyjaciółce Edzi, która ostatnio stanęła na ślubnym kobiercu i jak wyznała w finałowym odcinku Królowych Życia, już za niedługo zostanie mamą!

Wydawać by się mogło, że zawsze uśmiechnięta i pełna wigoru Dagmara ma życie usłane różami. Jednak jak wiemy, nawet osoby znane muszą zmagać się z przeciwnościami losu, o czym na własnej skórze przekonała się Kaźmierska. W maju tego roku uległa ona bardzo poważnemu wypadkowi samochodowemu, przez co jej obie nogi zostały bardzo poturbowane. Od tamtego czasu przeszła już operację, lecz wciąż możemy ją widzieć na wózku inwalidzkim lub z kulami.

Jednak każdy, kto chociaż raz widział odcinek Królowych Życia doskonale wie, że Dagmara nawet w najtrudniejszych momentach swojego życia nie traci optymizmu i wciąż zaraża wszystkich do około dobrym humorem. W zamian za to dostaje ogromne wsparcie od swoich fanów, którzy trzymają kciuki za to, że jednak kiedyś będzie mogła stanąć na nogi!

Kaźmierska przeszła kolejną operację!

Na profilu Dagmary pojawiła się fotografia, na której widzimy, że przeszła już kolejny zabieg, dzięki któremu być może w końcu stanie na nogi o własnych siłach.

Na InstaStory możemy zobaczyć również, że jej przyjaciel Jacuś nawet w takich chwilach jest przy niej i nie pozwala Dagmarze na chwilę załamania. Bez wątpienia z takim kompanem u boku nie ma mowy o nudzie!

Również internauci nie przestają wspierać Kaźmierskiej w walce z jej kalectwem. Pod najnowszym zdjęciem pojawiły się tysiące wpisów, w których wszyscy trzymają kciuki za szybko powrót Dagmary do zdrowia!

“Wstawaj na nogi szybciutko kochana, zdrówka z całej siły życzę 😍”

“Dużo zdrówka i dużo siły trzymam kciuki ✊✊✊😘😘”

My również trzymamy kciuki za to, aby kolejna operacja pomogła Dagmarze w szybszym powrocie do pełni sił. Mamy nadzieję, że już niebawem zobaczymy ją bez wózka i kul!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz