Kaźmierska w dresie własnego projektu. Królowa życia ma smykałkę do mody!

27 maja 2020
Przez: : M.J

Najnowsze zdjęcie, które pojawiło się na profilu w mediach społecznościowych Dagmary, wywołało poruszenie w komentarzach, bo jak się okazuje, już za niedługo Królowa Życia wypuści własną linię ubrań. Zobaczcie dres, który sama zaprojektowała, bo na pewno niejednej z Was przypadnie do gustu! Kaźmierska w dresie własnego projektu.

Dagmara Kaźmierska jest jedną z najbardziej lubianych bohaterek programu “Królowe Życia”. Ta produkcja od wielu już lat gości na naszych ekranach. Początkowo nikt się nie spodziewał, że doczeka się aż ośmiu sezonów. Dagmara Kaźmierska jest niekwestionowaną królową tego programu, a z sezonu na sezon zdobywa coraz większe grono fanów.
Śmiało idzie przez życie, nie poddając się przeciwnościom losu z przyjaciółmi u boku i ukochanym synem Conanem.

Dagmara ma również stały kontakt ze swoimi fanami na profilu w mediach społecznościowych. Na pewno o tym, że jest bardzo lubiana, świadczy ilość osób, które obserwują jej profil, bo jest ich tam aż 846 tysięcy i nie mamy wątpliwości, że już niebawem pojawi się ich tam milion!

Fani Kaźmierskiej uwielbiają jej poczucie humoru i wpisy, które pojawiają się na jej profilu. Dzisiaj nie tylko dodała motywujący post, ale również zaprezentowała się w pięknym dresowym komplecie! Zobaczcie!

Dagmara Kaźmierska w dresie własnego projektu

Błękitny dres, w którym widzimy na zdjęciu Kaźmierską, na pewno spodoba się niejednej z Was, o czym również świadczą komentarze pod zdjęciem. Welurowy dresik, który zamiast sznurków w pasie i kapturze ma białe wstążki i widoczną srebrną literę “D” idealnie sprawdzi się w chłodniejsze letnie wieczory.

“💙Acha -dresik mojego projektu -ładny ?💙💙”– zapytała na końcu wpisu Dagmara swoich fanów.

Nie da się ukryć, że internauci zachwycili się błękitnym dresem Dagmary. Dodatkowo jak napisała Kaźmierska w komentarzach pod zdjęciem, dres dopiero będzie dostępny w sprzedaży. Kupimy go w różnych fasonach, jak i kolorach.

Nie mamy wątpliwości, że kiedy tylko pojawi się na stronie butiku, rozejdzie się jak świeże bułeczki!

A Wam, podoba się błękitny dres zaprojektowany przez Dagmarę?

TUTAJ możecie zobaczyć, gdzie kupicie różową, futrzaną kamizelkę Dagmary Kaźmierskiej!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz