Kaźmierska wystąpi w popularnym show! Nie możecie tego przegapić!

2 października 2020
Przez: : M.J

Kaźmierska wystąpi w popularnym show! Już niebawem Dagmarę Kaźmierską zobaczymy na naszych ekranach i to nie w programie “Królowe Życia”, w którym występuje od samego początku. Charyzmatyczna blondynka tym razem pojawi się na naszych ekranach na antenie stacji TVN i bez wątpienia nie możecie tego przegapić! Zobaczcie!

Dagmara Kaźmierska jest jedną z tych osób, której w karierze pomógł udział w programie “Królowe Życia”. Zaznaczmy, że jest ona jedną z nielicznych osób, które na naszych ekranach możemy oglądać od pierwszej edycji programu. Widzowie z chęcią śledzą losy Kaźmierskiej i jej przyjaciół oraz syna Conana, który dorastał na naszych oczach.

Nie da się ukryć, że to właśnie teraz Kaźmierska ma swoje przysłowiowe pięć minut. Nadal zasila szeregi “Królowych Życia”, ale również spróbowała swoich sił na dużym ekranie. Na angaż charyzmatycznej 45-latki zdecydował się Patryk Vega, a my dzięki temu już teraz możemy zobaczyć Kaźmierską w kinach w filmie “Pętla”.

Jak się również okazuje, już niebawem Królową Życia zobaczymy w popularnym programie, który od lat leci na ekranach naszych telewizorów! Zobaczcie!

Kaźmierska wystąpi w popularnym show!

We wtorek 6 października Dagmara Kaźmierska będzie gościem Kuby Wojewódzkiego! Jak wiadomo, program jest nagrywany z kilkudniowym wyprzedzeniem i dzięki temu w sieci pojawiły się już pierwsze kadry.

Jak również możemy zobaczyć, Kaźmierska do programu Wojewódzkiego wejdzie z przytupem i już na wstępie podaruje mu unikatowy prezent. Król TVN-u dostanie od Królowej Życia fotomontaż oprawiony w ramie, na którym możemy zobaczyć Dagmarę siedzącą na słynnej kanapie, a obok roznegliżowanego Kubę w roli Wodzianki!

Źródło:
https://www.instagram.com/ttv.pl/
Źródło:
https://www.instagram.com/ttv.pl/

Nie mamy wątpliwości, że Dagmara może zdominować ten odcinek. Fani Kaźmierskiej również zachwycili się tą informacją, bo jak widzimy, pojawiło się wiele wpisów, w których zaznaczyli, że to właśnie dla niej zobaczą ten odcinek:

“Aż chyba obejrzę ten odcinek”

“Królowa u Wojewódzkiego?? 😲 A tron ma 🤭? To trzeba będzie zobaczyć”

“To będzie petarda odcinek 🔥”

Jesteście ciekawi, jak wypadnie Dagmara na kanapie u Kuby Wojewódzkiego?

Źródło:
https://www.instagram.com/ttv.pl/

Przypominamy, że odcinek z jej udziałem już we wtorek 6 października na antenie TVN o godzinie 22:30!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej