Kaźmierska zdradziła płeć dziecka Edzi? Jej słowa nie pozostawiają wątpliwości!

30 kwietnia 2020
Przez: : M.J

Dagmara Kaźmierska wraz ze swoją przyjaciółką Edzią stworzyły duet, który pokochali telewidzowie. Obydwie szalone i nieprzewidywalne idą śmiało przez życie z wielkim uśmiechem na twarzy. Jak wiadomo, za niedługo Edzia zostanie mamą. Teraz w jednym z odcinków Dagmara przez przypadek zdradziła płeć jej dziecka?! Czy jej słowa się potwierdzą? Zobaczcie! Kaźmierska zdradziła płeć dziecka Edzi?

Program “Królowe Życia” od lat leci na naszych ekranach, a telewidzowie wciąż chętnie śledzą losy barwnych bohaterów tego formatu. Niewątpliwie jedną z najbarwniejszych osób w programie jest Dagmara Kaźmierska i jej paczka przyjaciół. Trio-Dagmara, Jacek, Edzia zawsze dostarcza nam dużej dawki humoru, a już za niedługo do tej trójki dołączy nowy członek, bo jak wiadomo, przyjaciółka Dagmary jest w stanie błogosławionym.

Przypomnijmy, że w poprzedniej edycji programu Dagmara wraz z Jackiem wybrali się do Wenecji na ślub swojej przyjaciółki. Edzia stanęła na ślubnym kobiercu z Adamem i wówczas okazało się, że spodziewają się dziecka! Edyta Nowak pokazuje w programie tylko to, co chce, żebyśmy zobaczyli, jednak Dagmara jest nieco bardziej wylewna. W jednym z ostatnich odcinków przez przypadek powiedziała o parę słów za dużo i wszystko wskazuje na to, że zdradziła płeć dziecka swojej przyjaciółki! Zobaczcie!

Kaźmierska zdradziła płeć dziecka Edzi?

W jednym z odcinków Dagmara wprost powiedziała do swojej przyjaciółki, że w ciąży wygląda gorzej niż przed nią. Swoje słowa wytłumaczyła tym, że córka ma odbierać mamie urodę, a syn ma jej ją dodawać:

“Jeśli kobieta w ciąży wygląda pięknie, to urodzi chłopca, a jeśli niekorzystnie to dziewczynkę. To gorzej Ty wyglądasz.”– skwitowała Dagmara wygląd swoje przyjaciółki.

Jak również dodała, nie powiedziała tego złośliwie, ale według niej ciąża ewidentnie nie służy Edzi:

“Nie Edzia, ja nie mówię teraz złośliwie tego. No gorzej wyglądasz teraz niż bez ciąży. Ciąża ci nie służy tym razem Edyta. Spójrzmy prawdzie w oczy. Twierdzono, że córka kradnie matce urodę”.

Edyta Nowak, czyli Edzia jest bardzo tajemniczą postacią w programie. Pomimo iż bardzo często towarzyszy Dagmarze, to na temat jej życia prywatnego wiadomo niewiele. Być może w słowach Dagmary jest trochę prawdy i już za niedługo Edzia przywita na świecie córeczkę?

Zgadzacie się ze słowami Kaźmierskiej? Wierzycie w tego typu przesądy?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej