„Love Island 5”: Wiemy, kiedy nowa edycja randkowego reality-show!

21 stycznia 2022
Przez: : W.M.

Pod koniec ubiegłego roku rozpoczął się casting do 5. edycji Love Island. Wyspa miłości. Już wiadomo, kiedy w telewizji pojawią się odcinki nowego sezonu uwielbianego przez widzów reality-show stacji Polsat.

Program Love Island

Love Island. Wyspa miłości to bez wątpienia jeden z najchętniej oglądanych reality-show stacji Polsat. Program, do którego zgłaszają się samotne osoby, które dotychczas nie miały szczęścia w miłości, z sezonu na sezon przyciąga coraz więcej fanów. Wyspa miłości doczekała się już czterech sezonów, a finałowy odcinek ostatniej edycji wyemitowany został 11 października 2021 roku.

Zasady w programie Love Island są proste. W hiszpańskiej willi zamieszkać mogą osoby wyłonione podczas castingu. Z każdym tygodniem w programie pojawiać się będą nowi uczestnicy, a osoby, które podczas przeparowań pozostaną bez pary, będą musiały pożegnać się z programem.

Zobacz także: Pierwsza para z Love Island 4 ogłosiła rozstanie.

Do finału Love Island dostają się trzy pary, które zdaniem widzów, jak i samych wyspiarzy mają największe szanse na stworzenie prawdziwego związku. Jest o co walczyć, gdyż jedna osoba z pary, które w finale zdobędzie najwięcej głosów, otrzyma 100 tys. zł. Czy kwota ta zostanie podzielona po połowie, zdecyduje lojalność partnera.

Magda i Wiktor wygrali Love Island 4
Zwycięzcy Love Island 4

5 sezon Love Island

Już wkrótce widzowie będą mogli zobaczyć piątą edycję popularnego programu Love Island. Wyspa miłości. Pod koniec ubiegłego roku na oficjalnym profilu reality-show pojawił się komunikat o rozpoczęciu castingu do kolejnej edycji.

„Wbijajcie na Wyspę Miłości! Napiszcie do nas w prywatnej wiadomości na insta 📩 ❤ Casting do 5. edycji #LoveIslandWyspaMilosci czas start!” -czytamy

Już wiadomo, kiedy emitowane będą odcinki nowej edycji Love Island. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, pierwszy odcinek 5. sezonu Wyspy Miłości zostanie nadany w poniedziałek, 28 lutego o 22.00. Odcinki podobnie jak wcześniej, widzowie oglądać będą mogli od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę po godz. 22:00.

źródło: Instagram Love Island/wirtualnemeda.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz