„Love Island 4”: To już koniec miłości! Pierwsza para z programu ogłosiła rozstanie

27 października 2021
Przez: : W.M.

Wiele par, które poznało się w randkowych reality-show, potrafi stworzyć szczęśliwe związki. Niestety nie wszystkim się to udaje. Pierwsza para, która poznała się w programie Love Island, już ogłosiła rozstanie.

Love Island 4
Uczestnicy 4. edycji Love Island

Love Island 4

Reality-show Love Island. Wyspa miłości jest jednym z najchętniej oglądanych programów stacji Polsat. Program, do którego zgłaszają się piękne singielki i przystojni single szukający prawdziwej miłości, cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony widzów.

Kilka tygodni temu fani randkowego show oglądać mogli ostatni 4. sezon Love Island. W finale reality-show znalazły się trzy pary, które zdaniem zarówno widzów, jak i samych wyspiarzy miały największe szanse na stworzenie trwałego i opartego na uczuciu związku. Ostatecznie o tym, która para wygra, decydowały głosy widzów. Zwycięzcami ostatniej edycji Love Island zostali Magda i Wiktor. Mimo iż dwie pozostałe finałowe pary, czyli Aleksandra i Adrian oraz Paulina i Andrzej nie wygrali, wciąż udowadniają swoim fanom, że w programie połączyło ich prawdziwe uczucie.

Zobacz także: Magda i Wiktor z Love Island chcą się zaręczyć?

Mona i Bruno rozstali się
Pierwsza para z Love Island rozstała się

Rozstanie pary z Love Island

Poza finalistami Wyspy miłości także inni uczestnicy odnaleźli w programie swoje drugie połówki. Przykładem tego był związek Mony i Bruna, którzy ogłosili widzom, że są razem dopiero po opuszczeniu hiszpańskiej willi.

Mimo iż wiele osób kibicowało tej parze, ostatecznie ich związek nie przetrwał. Głównym powodem rozstania Mony i Bruna była dzieląca ich odległość. Byli Islandersi poinformowali swoich obserwatorów o rozstaniu za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Para z Love Island rozstanie
Mona i Bruno potwierdzili rozstanie
Mona i Bruno nie są razem
Mona i Bruno już się rozstali

Monika na swoim Instagramie potwierdziła rozstanie z Brunem.

“Jest między nami ogień i namiętność, jednak prawdziwe życie i związane z nim obowiązki weryfikują wszystko…

Na chwilę obecną zdecydowaliśmy, że ciężko jest być Nam w związku na odległość”

Była Islanderka dodała, że rozstali się z Brunem w przyjacielskich relacjach i mają nadzieję kontynuować znajomość, która narodziła się w programie.

“Nie zrywamy ze sobą kontaktu, a przyjaźń którą zdążyliśmy zbudować na pewno nie pójdzie na marne” – dodała

Bruno na swoim InstaStory także potwierdził, że jego związek z Moniką to juz przeszłość.

Ja nie jestem w stanie zrezygnować z Warszawy bo mam tu firmę, mam tu wszystko, żeby pojechać do Szczecina i tam się realizować z tym wszystkim. Na tę chwilę ja Monice życzę wszystkiego dobrego. Nie rozstaliśmy się w kłótni, wszystko jest między nami okej, no i cóż? Takie jest życie” – zwrócił się do obserwatorów Bruno

Rozstanie Bruna i Mony
Bruno z Love Island

Spodziewaliście się, że związek Mony i Bruna nie przetrwa?

źródło: Instagram Mony Zielińskiej/Instagram Bruna Świderskiego/Instagram Love Island

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej