Połącz się z nami

Kiedy finał „Hotel Paradise”? Co z drugą edycją?

Rozrywka

Kiedy finał „Hotel Paradise”? Co z drugą edycją?

Zakończenie kontrowersyjnego reality- show zbliża się wielkimi krokami. Kiedy finał „Hotel Paradise” i co z druga edycją programu? My już wiemy!

„Hotel Paradise” w TVN7

„Hotel Paradise” to polska wersja amerykańskiego programu „Paradise Hotel”, który emitowany jest w USA od 2003 roku. Przez te wszystkie lata zostało nagranych ponad 50 edycji tego formatu, w 14 krajach na całym świecie.

W Polsce to stacja TVN podjęła się realizacji programu. Uczestnicy programu zamieszkali w hotelu na balijskiej wyspie. Premiera „Hotel Paradise” odbyła się 24 lutego i od tego czasowo zdobyła ogromną popularność i sympatię widzów. Chociaż początkowo widzowie byli rozczarowani nowym programem, jednak, gdy się rozkręciło, emocje sięgnęły zenitu. Teraz reality-show jest wielkim hitem TVN 7, a jego oglądalność wynosi średnio ok. 530 tysięcy widzów.

Pierwszy sezon „Hotel Paradise” kręcony był na przełomie stycznia i lutego. W momencie premiery pierwszego odcinka, wiadomo było już kto wygrał program, a wszyscy uczestnicy wrócili już do kraju.

Produkcja i prowadząca show, Klaudia El Dursi jednak pozostała na miejscu, gdyż kręcone były zdjęcia do kolejnej, drugiej edycji. Jak informowaliśmy, zakończono właśnie nagrania do reality-show. Klaudia wróciła już do kraju i poddana została obowiązkowej, 14-dniowej kwarantannie.

Kiedy finał „Hotel Paradise”?

Emisja kolejnego sezonu zapowiedziana była na wiosnę tego roku. Teraz jak informują wirtualnemedia.pl, w związku z panującą epidemią koronawiursa, premiera drugiego sezonu ma być przesunięta. Finał pierwszej edycji „Hotel Paradise” odbędzie się 17 kwietnia w piątek. Premiera pierwszego odcinka drugiej odsłony show miała odbyć się zaraz po zakończeniu pierwszego sezonu, czyli 20 kwietnia w poniedziałek. Niestety, jak donosi portal wirtualnemedia.pl , przez sytuację, jaka panuje na świecie i pandemię koronawirusa, stacja zdecydowała się odłożyć premierę kolejnej edycji, na bliżej nieokreślony termin.

Póki co nie wiadomo, kiedy stacja zdecyduje się na emisję kolejnej edycji. Nie pozostaje nam nic innego i tylko czekać na oficjalne wieści od produkcji lub stacji TVN 7.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry