Połącz się z nami

Kiedy finał „The Voice of Poland 12”? Jesteśmy coraz bliżej

The Voice of Poland 12 finał

Rozrywka

Kiedy finał „The Voice of Poland 12”? Jesteśmy coraz bliżej

The Voice of Poland to program, który cieszy się ogromną popularnością w polskiej telewizji. Doczekaliśmy się już 12 edycji, a ostatnia z nich zbliża się wielkimi krokami do finału, gdzie po raz kolejny poznamy zwycięzcę, przed którym drzwi do świata show-biznesu i muzyki staną otworem. Kto zdobędzie możliwość odniesienia ogromnej kariery? Tego dowiemy się już niebawem. Zobaczcie, kiedy wyczekiwany finał 12 edycji muzycznego show.

Program

W programie The Voice of Poland co edycję poznajemy wielu uzdolnionych uczestników. Najbardziej utalentowani wybrani są podczas precastingów. Z nich zostają wyłowione osoby, które mają szansę zmierzyć się w przesłuchaniach w ciemno, następnie widzowie są świadkami bitew, nokautów a na koniec wielkiego finału.

W dwunastej edycji uczestników oceniają po raz pierwszy Sylwia Grzeszczak, kolejny raz Justyna Steczkowska oraz Marek Piekarczyk oraz od drugiego sezonu jedynie z małą przerwą Tomson i Baron.

Program emitowany jest co sobotę o godzinie 20:00 na kanale Telewizji Polskiej.

Kiedy finał dwunastej edycji?

To pytanie zadaje sobie zapewnie wielu fanów programu. Pierwszy odcinek został wyemitowany we wrześniu i co tydzień małymi kroczkami zbliżamy się do finału, zacieśniając grono artystów. Do tej pory poznaliśmy grono wielu utalnetowanych piosenkarzy, którym udało się podbić polski rynek muzyczny i zdobyć rzeszę wiernych fanów. Do grona najbardziej zapamiętanych finalistów programu The Voice of Poland należy zaliczyć Anotniego Smykiewicza, Rafała Brzozowskiego, Kasię Sawczuk, Wojciecha Baranowskiego, Sarsę, Krzysztofa Iwaneczko, Jędrzeja Skibę czy Krystiana Ochmana oraz wielu wielu więcej.

Kto dołączy do grona wielkich zwycięzców i wygra kontrakt fonograficznego z wytwórnią muzyczną Universal Music Polska, tytuł najlepszego głosu w Polsce, a również nagrodę pieniężną w kwocie 50 tysięcy złotych?

Tego dowiemy się już w wielkim finale, który zaplanowany jest 4 grudnia.

Zobacz także: Kontrowersyjne bitwy w dwunastej edycji rozjuszyły widzów. O co poszło?

Nagroda The Voice Poland
Statuetka

Będziecie oglądać? Komu kibicujecie?

Źródło: Instagram The Voice of Poland

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry