Połącz się z nami

Kiedy pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka? Jest oficjalna informacja.

News

Kiedy pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka? Jest oficjalna informacja.

Poznaliśmy oficjalną datę pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka. Zobaczcie więcej informacji na temat ostatniego pożegnania producenta filmowego.

Od momentu zaginięcia Piotra Woźniaka-Staraka kraj pogrążył się w cierpieniu. Wszyscy z uporem czekali i śledzili media. Cztery doby cały kraj czekał na szczęśliwą informację, która głosiłaby, że producent filmowy znalazł się cały i zdrowy.
Tak się jednak nie stało. Potwierdziło się najgorsze! Piotr Woźniak – Starak zginął 18 sierpnia w wyniku wypadku na motorówce, na jeziorze Kisajno.Kiedy pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka? Jest oficjalna informacja.

Media co bądź informują nawet o najmniejszych informacjach w tej sprawie. Jednakże całe tragiczne wydarzenie osnute jest wieloma niewiadomymi.
Ostatnią informację, którą Wam przekazywaliśmy przeczytacie TUTAJ!

Jak podaje „Party” prokuratura wydała oświadczenie:

„Po przeprowadzeniu oględzin zewnętrznych, na zlecenie Prokuratury zostanie przeprowadzona sekcja zwłok w specjalistycznym Zakładzie Medycyny Sądowej.”

Jak donosi również „Kurier Poranny”, ciało biznesmena zostało przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej w Białymstoku w asyście policji. Gdzie przeprowadzana jest jego sekcja zwłok. Kiedy w takim razie poznamy jej wyniki?

„Na ten moment nie możemy powiedzieć, kiedy zostaną ujawnione wyniki sekcji zwłok. Wszelkie informacje dotyczące przyczyny śmierci podamy wkrótce”- powiedział Krzysztof Stodolny, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Giżycku.

Kiedy pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka?

Już oficjalnie wiadomo, że msza żałobna odbędzie się w czwartek, 29 sierpnia, o godzinie 19 w kościele w Konstancinie-Jeziornej przy ul. Anny Walentynowicz 1. Natomiast dnia następnego urna z prochami Piotra Woźniaka-Staraka zostanie złożona w Fuledzie koło Giżycka. Pogrzeb ma się odbyć w gronie najbliższej rodziny.

„Piotr kochał życie, życie kochało Jego. Jego pełnię przeżywał nawet w chwili śmierci” – czytamy w nekrologu podpisanym przez Annę i Jerzego Staraków, żonę Piotra – Agnieszkę, jego siostrę – Julię i brata – Patryka. 

Na chwilę obecną przyjaciele producenta i męża Agnieszki Woźniak-Starak żegnają go w mediach społecznościowych, dodając bardzo wzruszające wpisy. Uczyniła to miedzy innymi Alicja Bachleda – Curuś, o czym przeczytacie TUTAJ, oraz inni celebryci tj. Magdalena Boczarska, Kinga Rusin, Joanna Przetakiewicz i inni, którzy nie mogą uwierzyć, że Piotr odszedł na zawsze. O tym natomiast przeczytacie TUTAJ.

Piotr Woźniak-Starak miał 39 lat!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry