Połącz się z nami

Kiedy rodzi Mała Ania? Wiemy, który to miesiąc!

Ania z Warsaw Shore będzie mamą.

Z życia gwiazd

Kiedy rodzi Mała Ania? Wiemy, który to miesiąc!

Na Instagramie Ani pojawiło się zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. Jak się okazuje, była uczestniczka Warsaw Shore jest już na półmetku ciąży. W jednym z wywiadów również przyszły tato zdradził, kiedy spodziewają się przywitać swoją pierwszą pociechę na świecie. Zobaczcie, kiedy rodzi Mała Ania.

Ania i Artur Sowińscy

Ania, która zasilała szeregi ekipy z Warszawy od pierwszego sezonu zdecydowała się na odejście z programu, kiedy poznała swojego obecnego partnera Artura Swoińskiego. Para z biegiem czasu coraz częściej publikowała w sieci swoje wspólne zdjęcia, a ostatnio ich relacja wkroczyła na kolejny etap. Najpierw wyszło na jaw, że Mała już niebawem zostanie mamą. Niedługo później na swoim Instagramie była uczestniczka Warsaw Shore pokazała zdjęcie obrączek i jak się okazało, wraz z Arturem powiedzieli sobie sakramentalne „tak”.

Zobacz również: Mała Ania zachwyciła swoją ślubną kreacją.

Ślubne zdjęcie Małej Ani z Warsaw Shore.
Ania i Artur wzięli ślub przed narodzinami dziecka.

28-latka niejednokrotnie podkreślała, że dziecko było spełnieniem ich marzeń. Wraz z Arturem oczekują przyjścia na świat swojej pociechy i choć do tej pory nie zdradzili, czy spodziewają się córki, czy syna, to mają już wybrane imiona.

Zobacz także: Ania ma już wybrane imiona dla dziecka! Chłopak czy dziewczynka?

Tym razem na profilu Ani pojawiło się zdjęcie z ciążowym brzuszkiem, a w komentarzach zdradziła, który to już miesiąc. Również mąż Małej w jednym z wywiadów podkreślił, że ich wspólna pociecha pojawi się na świecie pod koniec roku.

Kiedy rodzi Mała Ania?

Ania na swoim Instagramie zaprezentowała już wyraźnie widoczny ciążowy brzuszek. W komentarzach zdradziła, że jest już w piątym miesiącu, co oznacza, że jej pociecha pojawi się na świecie pod koniec roku.

W jednym z wywiadów Artur Sowiński również zdradził, że ich rodzina powiększy się w grudniu:

„[…] Toasty będziemy wznosić pewnie w grudniu, jak się dzieciak urodzi”– powiedział przed walką z Sebastianem Rajewskim na gali KSW 62.

Życzymy przyszłej mamie dużo zdrowia!

Źródło: Instagram Małej Ani

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry