Jacek Jelonek kiedyś wyglądał zupełnie inaczej! Możecie go nie poznać…

16 grudnia 2021
Przez: : M.J

Pierwsza edycja reality-show Prince Charming dobiegła końca. Dzięki tej produkcji mogliśmy bliżej poznać tytułowego księcia, czyli Jacka Jelonka. Jak się jednak okazuje, przystojny brunet nie zawsze tak wyglądał. Jak Jacek Jelonek prezentuje się w krótkich włosach i bez zarostu?

Prince Charming

Program, w którym osoby tej samej płci zabiegają o względy tytułowego księcia, zdobył całą rzeszę fanów. Przez kilka tygodni widzowie mogli śledzić losy uczestników Prince Charming. Reality-show stacji TVN, choć wzbudzało wiele kontrowersji, to nie da się ukryć, że dzięki tej produkcji mogliśmy bliżej przyjrzeć się osobom LGBT.

Przypomnijmy, że w hiszpańskiej willi zamieszkało kilkunastu mężczyzn, którzy przyszli do programu z myślą, aby znaleźć w nim miłość. Do finałowego odcinka dotarli Oskar, Marek oraz Oliwer, a ostatecznie książę na swojego partnera wybrał Oliwera Kubiaka, z którym tworzy związek do dzisiaj.

Zobacz także: Jacek i Oliwer pokazali wspólne zdjęcia!

Nie da się ukryć, że Jacek zwraca na siebie uwagę swoim wyglądem. Ciemne, długie włosy oraz gęsty zarost bez wątpienia dodają mu męskości, jednak jak się okazuje, Jacek na przestrzeni lat przeszedł sporą metamorfozę. Jak wyglądał kiedyś?

Kiedyś Jacek Jelonek wyglądał zupełnie inaczej

Na Instagramie Jacka Jelonka znajdziemy mnóstwo zdjęć z profesjonalnych sesji zdjęciowych. Jacek od lat działa w świecie modelingu i niejednokrotnie zmieniał się jego wygląd. Kilka lat temu Jacek nie nosił zarostu, który teraz jest jego charakterystyczną cechą.

Jacek z Prince Charming.
Jacek Jelonek bez zarostu.

W sieci znajdziemy również zdjęcie Jacka z Sarah Jessiką Parker. Nie da się ukryć, że na poniższym zdjęciu ciężko rozpoznać w Jacku tytułowego księcia.

Jacek Jelonek
Jacek Jelonek i Sarah Jessica Parker.

Wolicie Jacka z zarostem, czy bez?

Źródło: Instagram Jacka Jelonka.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej