Adrian Jeziorski: [wiek, Love Island 9, partnerka, Instagram]

4 marca 2024
Przez: : K.M.

Jednym z uczestników dziewiątej edycji programu Love Island. Wyspa miłości jest Adrian Jeziorski. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy szczegółowe informacje na jego temat.

Adrian Jeziorski: wiek

Uczestnik Love Island pochodzi z Wrocławia i ma 23 lata. Jest studentem piątego roku prawa i na co dzień pracuje w kancelarii prawnej, a także pisze pracę magisterską. Od najmłodszych lat uwielbia uprawiać sport, a jego największą pasją jest piłka nożna.

Jest bardzo intrygującym mężczyzną, ambitnym i samodzielnym. Wychowany został w bardzo wierzącej rodzinie, a co najważniejsze ma od nich zawsze ogromne wsparcie. Kolejną zaletą 23-latka są jego umiejętności kulinarne. Adrian jest rewelacyjnym kucharzem.

Adrian Jeziorski: Love Island 9

Do programu Love Island. Wyspa miłości zgłaszają się single, którzy nie tylko pragną w przeżyć niesamowitą przygodę w swoim życiu, ale także spotkać tę jedyną miłość. Pierwszego dnia do willi przychodzi pięć kobiet, a następnie pięciu mężczyzn. Panowie są kolejno przedstawiani paniom, gdy któreś uczestniczce spodoba się dany kandydat, podczas doboru pary może zrobić krok do przodu – tak wyrazi swoje zainteresowanie chłopakiem. Jednak to do mężczyzny należy wybór. Tak stworzone pary poznają się i próbują stworzyć relację. Następnie do willi przychodzą nowi mieszkańcy i mogą oni „odbić” innemu uczestnikowi partnera. Po określonym czasie w willi następuje tzw. przeparowanie. Naprzemiennie, raz dziewczyny, raz mężczyźni wybierają partnera, a single wracają do domu. Mieszkańcy mogą również opuścić program poprzez głosowanie innych wyspiarzy oraz mogą być wskazani przez widzów.

Dwa dni przed finałem telewidzowie głosują na parę, która ma zwyciężyć program. Para, która ma więcej głosów, otrzymuje dwie koperty – jedna z napisem MIŁÓŚĆ, druga z napisem 100 000 złotych. Uczestnicy muszą wybrać kopertę, skutki wyboru są następujące: dwie osoby wybierają MIŁOŚĆ – dzielą się pieniędzmi na pół, jedna wybiera MIŁOŚĆ, duga 100000 – cała kwota trafia do osoby, która wybrała pieniądze. Natomiast, jeśli oboje wybiorą pieniądze, cała pula przepada i odchodzą oni z niczym.

Zobacz także: Oliwia Sokołowska – najważniejsze informacje na temat uczestniczki dziewiątej edycji programu Love Island. Wyspa miłości

Adrian Jeziorski: partnerka

Idealna dla Adriana kobieta to długowłosa blondynka o sportowej sylwetce. Dla kobiety nie może być tematów tabu, a ważna jest również wiara.

Adrian Jeziorski: Instagram

Mężczyznę na portalu Instagram znajdziemy pod nazwą @adriano_of. Ilość jego followersów obecnie wynosi 1224.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej