Aleksander Mackiewicz: [wiek, kariera, Taniec z gwiazdami 14, Instagram]

12 lutego 2024
Przez: : K.M.

To już pewne, że Aleksander Mackiewicz jest kolejnym uczestnikiem programu rozrywkowego Taniec z gwiazdami. Co wiemy na jego temat?

Aleksander Mackiewicz: wiek

Aleksander urodził się w 1982 roku w Szczecinie. Od lat związany jest z Magdaleną Zych, z którą wspólnie wychowuje dwójkę dzieci: córkę Alexis i syna Bruna.

Aleksander Mackiewicz: kariera

Aleks na swoim aktorskim koncie ma udział w takich produkcjach jak: Barwy szczęścia, Przyjaciółki, W rytmie serca, Krime Story. Love Story, Gierek, Polityka, Miłość na zakręcie i w wielu, wielu innych. Największą popularność przyniosła Aleksowi rola w serialu Gliniarze, gdzie wciela się w aspiranta sztabowego Adama Bogusza.

W tym roku zobaczymy go w nieco innej odsłonie, ponieważ 42-latek został zaproszony do najnowszej edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami.

Aleksander Mackiewicz: Taniec z gwiazdami 14

Taniec z gwiazdami to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w telewizji. W programie rywalizują ze sobą pary złożone ze znanej osobowości medialnej oraz z profesjonalnego tancerza. Oprócz Aleksa w najnowszej edycji zobaczymy również: Macieja Musiała, Kamila Baleja, Anitę Sokołowską, Filipa Chajzera, Maffashion czy Dagmarę Kaźmierską. Co tydzień z odcinkiem żegnać będzie się jedna para, która zdobędzie najmniejszą liczbę punktów od jury, a w finałowym odcinku decydujący wpływ na wyniki mają telewidzowie. W komisji jurorskiej zobaczymy: Iwonę Pavlović, Ewę Kasprzyk, Rafała Maseraka i Tomasza Wygodę, a prezenterami są niezmiennie Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna. Już nie możemy doczekać się, jakie emocje tym razem przyniesie nam program!

Zobacz także: Wiemy, kto został partnerem tanecznym Roxie Węgiel w nowej edycji Taniec z gwiazdami!

Aleksander Mackiewicz: Instagram

Aleks należy do grona osób, które uwielbiają korzystać z social mediów, w szczególności z portalu Insatgram. Znajdziemy go tam pod nazwą @aleks.mackiewicz. Aktor może pochwalić się ogromną ilością followersów, ponieważ ma ich ponad 61 tysięcy! A ta liczba z dnia na dzień się zmienia.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej