“Taniec z Gwiazdami”: To z nim zatańczy Roxie Węgiel?! Spore zaskoczenie

1 lutego 2024
Przez: : W.M.

Niewątpliwie jedną z gwiazd nowej edycji Tańca z Gwiazdami, która pojawi się już na ekranach na początku marca, jest Roxie Węgiel. Pojawiły się doniesienia, z kim będzie uczyć się tańca. Z jakim tancerzem zatańczy Roksana Węgiel?

Polsat szykuje się do emisji najnowszej edycji Tańca z Gwiazdami, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów. Po zakończeniu poprzedniej edycji jesienią 2022 roku, program na pewien czas zniknął z anteny, pozostawiając fanów z niecierpliwością czekających na powrót. Teraz mamy dobrą wiadomość. Taniec z Gwiazdami wraca, a pierwszy odcinek trafi na ekrany już 3 marca.

Nowa edycja przynosi ze sobą wiele zmian, a jedną z nich jest odświeżenie składu jurorskiego. Jedyną jurorką, która pozostaje niezmieniona, jest Iwona Pavlović. Pozostali jurorzy, czyli Michał Malitowski, Andrzej Grabowski oraz Andrzej Piaseczny, pożegnali się z programem.

Nowi jurorzy, czyli Ewa Kasprzyk, Rafał Maserak oraz Tomasz Wygoda, dostaną okazję ocenić taneczne występy gwiazd i ich partnerów w nadchodzącym sezonie.

Poznaliśmy już nazwiska gwiazd, które tym razem walczyć będą o Kryształową Kulę i wśród uczestników są Maciej Musiał, Roksana Węgiel, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Kamil Baleja, Anita Sokołowska, Fillip Chajzer, Maffashion, Krzysztof Szczepaniak, Adam Kszczot, Aleks Mackiewicz, Beata Olga Kowalska oraz Dagmara Kaźmierska.

Zobacz także: “Taniec z Gwiazdami 14”: Wiemy, ile zarobią gwiazdy! Kto wynegocjował najwyższą stawkę?

Z kim zatańczy Roxie Węgiel w TzG?

Nowa edycja programu Taniec z Gwiazdami zbliża się wielkimi krokami, a jednym z najważniejszych pytań, które nurtuje fanów, jest, z kim zatańczą gwiazdy. Już teraz pojawiają się doniesienia na ten temat, co wywołuje spore emocje wśród miłośników programu.

Chociaż produkcja nie ogłosiła jeszcze nazwisk tancerzy, jak donosi portal Party.pl, Roksanie Węgiel został przydzielony partner taneczny, który nigdy wcześniej nie brał udziału w Tańcu z Gwiazdami. To będzie ich wspólny debiut w programie, co wzbudza duże zainteresowanie i ciekawość widzów.

Tancerzem, który ma uczyć Roxie podstaw tańca, prawdopodobnie będzie Michał Kassin, utalentowany tancerz z międzynarodową klasą taneczną “S”, który występuje na deskach “Teatru Muzycznego w Gdyni”. Choć para jeszcze się nie poznała i nie miała okazji razem trenować, mamy przeczucie, że duet ten dostarczy widzom sporych wrażeń.

Nie możemy doczekać się, aby zobaczyć, jak pary poradzą sobie na parkiecie Tańca z Gwiazdami. Już teraz zapowiada się emocjonujący sezon, pełen tanecznych wyzwań i niezapomnianych występów

Czekacie na nowy sezon TzG?

Roksana Węgiel, fot. AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej