Alexis Saint-Pete: [wiek, kariera, Drag Me Out, Instagram]

12 lutego 2024
Przez: : K.M.

Już wiosną na antenie TVN premierę będzie miał nowy program pt. Czas na Show. Drag Me Out. Poznajmy pierwszą Drag Queen z programu – Alexis Saint-Pete. Jest naprawdę barwną postacią.

Alexis Saint-Pete: wiek

Pierwsza Drag Queen z programu to tak naprawdę Piotr Lorek, który ma 30 lat. Przeprowadził się z Polski do Anglii, kiedy miał 12 lat.

Alexis Saint-Pete: kariera

Alexis w Wielkiej Brytanii rozpoczęła naukę w szkole tańca, od najmłodszych lat interesowała się baletem. Jednak dziś występuje w całkiem innym charakterze. Wzięła udział w piątej serii wyścigu RuPaul’s Drag Race UK i była pierwszą polską uczestniczką w takiego typu reality show. W 2024 roku to ona będzie pomagać przejść metamorfozę w Czas na Show. Drag Me Out.

Alexis Saint-Pete: Drag Me Out

Czas na Show. Drag Me Out to nowy program stacji TVN, który zadebiutuje już wiosną tego roku. Program przybliży telewidzom całą sztukę drag. W show udział weźmie szóstka mężczyzn znana ze świata show-biznesu, każdemu z nich przydzielona zostanie mentorka oraz zawodowa drag queen. Nauczą się tego, jak przejść metamorfozę i zachwycić publiczność.

W trzyosobowym składzie jury będą: Anna Mucha, Michał Szpak i Andrzej Seweryn, program poprowadzi Mery Spolsky. Oprócz nich na ekranie zobaczymy takich uczestników jak: Tomasz Karolak, Tadeusz Mikołajczyk, Marcin Łapucki, Dariusz Zdrójkowski, Kamil Szymczak i Michał Mikołajczyk. Co to będzie za SHOW!

Zobacz także: The Traitors. Zdrajcy – nowa produkcja TVN. Na czym polega?

Alexis Saint-Pete: Instagram

Alexis Saint-Pete uwielbia korzystać z social mediów. Regularnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie występuje pod nazwą @alexis_saint_pete. Ilość obserwujących ją osób obecnie wynosi niecałe 40 tysięcy, ale z pewnością na tej liczbie się nie skończy. To właśnie tam możemy podziwiać relacje z profesjonalnych sesji zdjęciowych, z najważniejszych eventów czy fotki z życia codziennego.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej