Alicja Andrukajtis: [wiek, kariera, Mam talent 15, Instagram]

17 maja 2024
Przez: : K.M.

Alicja Andrukajtis to finalistka najnowszej edycji programu „Mam talent”, która zaprezentowała szereg niesamowitych sztuczek wykonanych przez jej dobrze wyszkolonego psa Muzę. Poznajcie szczegółowe informacje na temat tego duetu!

Alicja Andrukajtis: wiek

Alicja pochodzi ze Szczecina i ma 24-lata, a jej towarzyszka trzy. Uczestniczka od 14 lat zajmuje się szkoleniem psów, prowadzi klub dla psów sportowych „Dynamic Dogs” oraz jest trenerką dogfrisbee i agility. Alicja jest w trakcie kursu zawodowego „Trener Psów” i „Behawiorysta psów”, co dzień poszerza także swoją wiedzę na ich temat.

Alicja Andrukajtis: kariera

Podczas castingu Alicja i Muza oczarowały jurorów oraz widzów, a także samych prowadzących. To właśnie Agnieszka Woźniak-Starak przyznała im tzw. złoty przycisk i duet trafił do półfinałów. Muza trenuje dagdancing i dogfreesbie, często nazywana jest „latającym psem” lub „ninją”.

Podczas półfinałów Alicja i Muza nie zawiodły nas. Ich występ charakteryzował się niesamowitą precyzją, techniką i emocjami. Dostały się one do półfinału, który odbędzie się już w sobotę 18 maja o godzinie 20:00 na antenie „TVN”. Jednym z sukcesów tego duetu jest 1. miejsce w Zawodach Dog Dancing w Warszawie oraz 3. miejsce w zawodach w Niemczech.

Alicja Andrukajtis: Mam talent 15

Chyba każdy z nas chociaż raz w życiu oglądał jeden odcinek programu rozrywkowego „Mam talent”. Do show zgłaszają się osoby, które chcą zaprezentować swój niezwykły talent, taki jak: śpiew, taniec, akrobacje czy gra na instrumencie. Każdy z sezonów przyciąga przed telewizory miliony widzów. Dla zwycięzcy przewidziana jest nagroda pieniężna w wysokości 300 tysięcy złotych oraz inne, o których decyduje producent. W roli jury zobaczymy: Agnieszkę Chylińską, Marcina Prokopa i Julię Wieniawę, a jako prowadzących: Agnieszkę Woźniak-Starak i Jana Pirowskiego.

Zobacz także: Filip Dragos – szczegółowe informacje na temat finalisty 15. edycji programu „Mam talent”

Alicja Andrukajtis: Instagram

24-latka na „Instagramie” prowadzi swój profil pod nazwą „alicjaandrukajtis”. Ilość obserwujących ją osób z dnia na dzień się zmienia, obecnie ma ich ponad 2500.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej