Filip Dragos: [wiek, kariera, Mam talent 15, Instagram]

8 maja 2024
Przez: : K.M.

Kolejny niezwykły występ w półfinałowych odcinkach programu „Mam talent 15”. Filip Dragos oczarował wszystkich i otrzymał pierwszy w historii show „platynowy przycisk”! Koniecznie sprawdźcie szczegółowe informacje na jego temat.

Filip Dragos: wiek

Filip ma 30 lat i mieszka w Warszawie, a wychowywał się w małej wsi Kamień Krajeński, jest wybitnym akrobatą i tancerzem. Na swoim koncie ma występ nie tylko w polskiej edycji „Mam talent”, ale także w niemieckim, czeskim, gruzińskim i programie „Got to Dance”. Z wykształcenia jest socjologiem i elektroladiologiem, a także zajmuje się medycyną nuklearną i pracuje w klinice, która zajmuje się leczeniem przy pomocy izotopów.

Filip ma na swoim koncie tytuł Mistrza Polski i Europy w kategorii Pole Dance Art.

Filip Drogos: kariera

Podczas castingów Drogos zaprezentował magiczny pokaz tańca pole dance. Bez dwóch zdań ten występ należy do jednego z najlepszych w historii programu. Natomiast, podczas półfinału było to niezapomniane widowisko, które od pierwszej sekundy wciągnęło jurorów, prowadzących i oczywiście telewidzów. 30-latek jako pierwszy zdobył „platynowy przycisk”, jest to ogromne wyróżnienie i przepustka, która dała mu awans do finału.

„Jesteśmy tacy dumni. Jesteś doskonały, zasługujesz na wszystko. To jest tylko potwierdzenie twojego talentu” – skomentowała występ Agnieszka Chylińska

„”Jesteśmy tacy dumni. Jesteś doskonały, zasługujesz na wszystko. To jest tylko potwierdzenie twojego talentu” – dodała Julia Wieniawa

„Ja się nie zgadzam, żeby to, co zrobiłeś, nazywać sportem. (…) Jesteś artystą, a nie sportowcem i za to wielkie gratulacje” – skomentował Prokop

Filip Drogos: Mam talent 15

Chyba nie ma takiej osoby w naszym kraju, która nie zna programu telewizyjnego „Mam talent”, który swoją premierę miał we wrześniu 2008 roku na antenie „TVN”. Produkcja oparta jest na brytyjskim formacie „Got Talent”. Uczestnicy prezentują swoje niezwykłe umiejętności artystyczne, takie jak: śpiew, akrobacja, taniec czy gra na instrumentach. Podczas castingów jury wybiera swoich faworytów, którzy przechodzą do półfinałów i finału, a tam decydujący głos mają telewidzowie. W jury piętnastej edycji zobaczymy: Agnieszkę Chylińską, Julię Wieniawę i Marcina Prokopa, a jako prowadzących: Jana Pirowskiego i Agnieszkę Woźniak-Starak.

Zobacz także: Oto zwycięzcy wszystkich edycji programu „Mam talent”

Filip Drogos: Instagram

Na portalu „Instagram” artystę znajdziemy pod nazwą „filip.drogos”. Ilość obserwujących go osób obecnie wynosi ponad 6 000, ale na tej liczbie z pewnością się nie skończy.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej