Bartek Wasilewski: [wiek, kariera, Mam talent 15, Instagram]

8 maja 2024
Przez: : K.M.

Bartek Wasilewski po raz kolejny oczarował jury i telewidzów swoim niezwykłym występem w półfinale piętnastej edycji programu „Mam talent”. Tym samym awansował do wielkiego finału. Sprawdźcie szczegółowe informacje na jego temat.

Bartek Wasilewski: wiek

Młody uczestnik „Mam talent” ma 15 lat i pochodzi z Płocka. Uczęszcza do pierwszej klasy szkoły zawodowej o profilu kierowca-mechanik. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął już w wieku 7 lat, wówczas zaczął pisać pierwsze teksty, a także podkładać do nich podkłady muzyczne. Natomiast, swoją pierwszą piosenkę w studio nagrał w wieku 9 lat, kiedy to starsi koledzy zwrócili uwagę na jego talent. W swoich piosenkach opowiada o rodzinie i osiedlowym życiu.

Bartek Wasilewski: kariera

Mimo młodego wieku Bartek może pochwalić się wieloma sukcesami. Jako najmłodszy raper w naszym kraju supportował koncert Pezeta Palucha na jednym z koncertów w płockim klubie, a także wziął udział w warsztatach hip-hopowych organizowanych przez Artashesa Arci Baroyana.

Podczas castingu do programu Bartek oczarował swoim talentem wokalnym nie tylko publiczność i prowadzących, ale przede wszystkim jury. Decyzja Agnieszki Chylińskiej nie mogła być inna niż „złoty przycisk”, który dał 15-latkowi awans do półfinału. W półfinale Bartek po raz kolejny bardzo poruszył wszystkich swoim autorskim utworem:

„Po pierwsze chłopaku nawijasz rymy z taką swobodą, jak wytrawny hydraulik nawija pakuły na gwint. To masz opanowane. A druga rzecz, którą chcę ci powiedzieć. Kiedyś z satysfakcją pomyślisz o wszystkich tych, którzy w ciebie nie wierzyli, kiedy odniesiesz wreszcie swój wymarzony sukces, to będzie najsłodsza zemsta na tych, którzy ci podkładali nogi. Tobie i twoim marzeniom” – skomentował występ Bartka Marcin Prokop

„Masz w sobie niezwykłą dojrzałość, której często nie mają dorośli. Bardzo bym chciała, żebyś wiedział, że jesteś niezwykle wyjątkowy. Wyjątkowy. Pamiętaj, w pogoni za swoimi marzeniami, o tym, kim jesteś” – podsumowała Wieniawa

„Bartek, ja ciebie po prostu uwielbiam, dzieciaku” – dorzuciła Agnieszka Chylińśka

Bartek Wasilewski Mam talent 15
Bartek Wasilewski/fot. Instagram

Bartek Wasilewski: Mam talent 15

„Mam talent” to program telewizyjny, którego celem jest wyłonienie zwycięzcy spośród osób prezentujących różne swoje możliwości artystyczne, takie jak: śpiew, taniec, akrobacja czy gra na instrumencie. Zwycięzca show otrzymuje 300 000 złotych i inne nagrody, o których decyduje producent. W jury zobaczymy: Agnieszkę Chylińską, Julię Wieniawę i Marcina Prokopa, a jako prowadzących: Agnieszkę Woźniak-Starak i Jana Pirowskiego.

Zobacz także: Filip Dragos – informacje na temat finalisty “Mam talent 15”

Bartek Wasilewski: Instagram

Młody artysta na „Instagramie” występuje pod nazwą „bartek_wasilewski_stm”, a ilość jego followersów wynosi niecałe 6 000.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej