Bartosz Pindur: [wiek, Love Island 9, partnerka, Instagram]

2 marca 2024
Przez: : K.M.

Bartosz Pindur jest jednym z uczestników nowej edycji reality show Love Island. Wyspa miłości. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy szczegółowe informacje na jego temat.

Bartosz Pindur: wiek

Uczestnik Love Island 9 ma 23 lata i pochodzi z Rybnika. Jest bardzo zadowolony ze swojej pracy, jest barberem. Jest bardzo towarzyski, spontaniczny i zabawny, w życiu ważna jest dla niego rodzina i przyjaciele, ma swoją paczkę znajomych, z którymi trzyma się od najmłodszych lat. Potrafi wyciągnąć lekcje z popełnionych błędów.

Bartosz Pindur: Love Island 9

Reality show Love Island. Wyspa miłości od 2019 roku emitowany jest w telewizji, początkowo na stacji Polsat, a później na TV4. Do programu zgłaszają się single, którzy nie tylko pragną przeżyć najlepszą przygodę swojego życia, ale spotkać swoją wymarzoną drugą połówkę. Na początku do willi trafia dziesięcioro singli – pięciu mężczyzn i pięć kobiet, spędzają oni kilka tygodni na wyspie bez dostępu do telefonów. Dobierają się oni w pary, lecz z każdym odcinkiem dołączają do nich nowi mieszkańcy. Uczestnicy muszą zdecydować czy zostają przy swoim pierwszym wyborze i nadal budują relację, czy zmieniają partnera. Ci, którzy nie mają partnera, odpadają z programu. W międzyczasie zdarzają się inne eliminacje, wtedy to uczestnicy decydują, którzy wyspiarze odpadają lub głosują telewidzowie.

Dwa dni przed wielkim finałem widzowie głosują na parę, która według nich zasługuje na wygraną. Ta para z większą ilością głosów wygrywa program, a każdy z nich dostaję dwie koperty – jedna z napisem MIŁOŚĆ, druga z napisem 100 000 złotych. Jeśli oboje wybierają tą z napisem MIŁOŚĆ, to para dzieli się pieniędzmi na pół, jak oboje wybierają pieniądze, to pula przepada i odchodzą oni z niczym. Jednak, jeśli jeden z Islanderów wybierze MIŁOŚĆ, a drugi 100 000 to cała kwota trafia do osoby, która zdecydowała się na pieniądze. Premiera pierwszego odcinka Love Island 9 odbędzie się 4 marca o godzinie 22:00, a prowadzącą program jest niezmiennie Karolina Gilon.

Zobacz także: Wiktoria Antolak – poznaj uczestniczkę dziewiątej edycji programu Love Island. Wyspa miłości

Bartosz Pindur: partnerka

Bartek pragnie w końcu poznać tę jedyną kobietę i zakochać się bez pamięci.

Bartosz Pindur: Instagram

23-latek na portalu Instagram występuje pod nazwą @bartek_rybak00. Ilość jego followersów obecnie wynosi 1502 osoby, ale wiemy, że na tej liczbie się nie skończy.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej