Wiktoria Antolak: [wiek, Love Island 9, partner, Instagram]

29 lutego 2024
Przez: : W.M.

Wiktoria Antolak to jedną z uczestniczek, która da się bliżej poznać w najnowszym sezonie Love Island. Wyspa miłości. Co wiadomo o pięknej Islanderce, która będzie szukać miłości w randkowym reality-show? Kim jest Wiktoria z Love Island 9, ile ma lat i czym zajmuje się na co dzień?

Wiktoria Antolak: wiek

Wiktoria Antolak jest kolejną uczestniczką 9 edycji Love Island. Islanderka, która zdecydowała się na udział w reality-show, ma 20 lat. Jak przyznała, w przyszłości chciałaby zajmować się stylizacją paznokci we własnym salonie kosmetycznym. Aktualnie nie pracuje nigdzie.

Islanderka nie ukrywa, że marzy o tym, aby zostać osobą sławną. Dobrze odnajduje się w świecie Internetu.
Wiktoria lubi sport i stara się dbać o aktywność fizyczną, a najbardziej lubi ćwiczyć pilates. 20-letnia Islanderka uwielbia także opiekować się swoimi kotami. Ma bardzo dobrą relację ze swoją mamą, która traktuje jako przyjaciółkę.

Wiktoria z Love Island 9: partner

20-letnia uczestniczka Love Island zgłaszając się do programu Love Island, była singielką. Poza tym, że w randkowym reality-show miała nadzieję przeżyć wielką przygodę życiową, nie ukrywała, że liczy także na to, że to właśnie w hiszpańskiej willi pozna swoją drugą połówkę.

Jaki jest ideał mężczyzny Wiktorii? Jak przyznała nowa uczestniczka Love Island, szuka opalonego i wysokiego bruneta. Lubi, gdy mężczyzna jest zadbany i ma ładny uśmiech, a do tego wysportowaną sylwetkę. To istotne, aby był także opanowany i zaangażowany w związek, Jak twierdzi Wiktoria, najważniejsze w związku jest dbanie o relację.

Wiktoria z Love Island 9, fot. Instagram

Love Island 9

9 sezon reality-show Love Island. Wyspa miłości pojawi się na antenie 4 marca 2024 roku.
Odcinki programu oglądać będzie można od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godz. 22:00 na antenie TV4.
W nowej edycji Love Island ponownie poznamy grupę singielek i singli, którzy otwarci są na nowe znajomości, a przede wszystkim miłość. Prowadzącą program ponownie zostanie Karolina Gilon.

Zobacz także: Kim jest Oliwia z Love Island 9?

Wiktoria z Love Island 9: Instagram

Wiktoria jak większość uczestników programu Love Island aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Instagram Wiktorii z Love Island 9 internauci znaleźć mogą pod nazwą @wiktoriaantolak_.

źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej