„99 – Gra o wszystko” FINAŁ: Kto zwyciężył pierwszą edycję? Emocje sięgały zenitu!

7 stycznia 2022
Przez: : J.J

7 stycznia odbył się ostatni, finałowy odcinek programu 99 – Gra o wszystko. Choć program składał się tylko z 6 odcinków cieszył się ogromną popularnością wśród widzów. Walka była zacięta a widzowie mocno trzymali kciuki za swoich faworytów. Kto zwyciężył? Zobaczcie!

99 – Gra o wszystko

99 – Gra o wszystko to program, który w naszym kraju szybko zdobył uznanie widzów. Stacja TTV zdecydowała się na jego emisję ze względu na jubileusz swojej stacji, a decyzja ta okazała się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. W programie wzięły udział największe gwiazdy stacji, w tym Izabela Macudzińska-Borowiak z mężem Patrykiem Borowiakiem, Dagmara Kaźmierska z synem Conanem, Sylwia Bomba, Jacek Jelonek, Big Boy, Izabela Zeiske oraz wiele innych znanych Wam nazwisk.

Zobacz także: Przecieki kto wygra program 99 – Gra o wszystko

Charakterystyka programu jest bardzo prosta. Uczestnicy w każdym odcinku musieli przejść konkurencje, w których liczy się spryt, sprawność i odrobina szczęścia. Konkurencje pokazują pomysłowość i determinacje uczestników.

W pierwszej edycji programu zobaczyliśmy zmagania 36 uczestników stacji TTV. Program jest polską odsłoną belgijskiego programu 99 to beat. W kolejnej części zobaczymy już nie celebrytów a zwykłych ludzi.

Zobacz także: Kiedy druga edycja programu?

99 - Gra o wszystko
Program stacji TTV 99 – Gra o wszystko

Wielki finał

Pomimo tego, że pierwsza edycja programu liczyła tylko 6 odcinków w szybkim czasie zdobyła wielkie grono fanów. Do finałowego odcinka dostało się tylko 6 uczestników, którzy zawalczyli o nagrodę główną, którą była nagroda w wysokości 25 tysięcy złotych.

W finałowym odcinku byliśmy świadkami 5 konkurencji.

1.

W pierwszej konkurencji uczestnicy musieli wbić gwóźdź w pień za pomocą młotka. Zadanie to przewyższyło w pierwszej chwili uczestnika Usterki i Gogglebox, którzy w początkowej rundzie nie trafili w cel. Pierwsza runda należała do Kasi Gąsienicy, która ostatecznie jednak wypadła najgorzej i musiała pożegnać się z programem.

2.

W kolejnej konkurencji uczestnicy musieli zmierzyć się z mechanicznym bykiem i przetrwać na nim jak najdłużej. Zadanie to od początku budziło postrach wśród uczestników. Przed finalistami sił spróbowała Laluna z Królowych Życia, która przyznała, że zadanie nie należy do najłatwiejszych. Panowie dzielnie walczyli o tym, by jak najdłuższej utrzymać się na byku. Niekwestionowanym zwycięzcą okazał się Patryk Borowiak, który wytrzymał ponad dwie minuty otrzymując tym samym znaczną przewagę nad rywalami. Najgorzej poszło Filipowi Masłowskiemu, który pożegnał się z wielką wygraną.

3.

W trzeciej konkurencji Panowie musieli odnaleźć wisienkę w torcie, nie używając do tego rąk. Taktyka u każdego z uczestników była inna, ale znów na prowadzenie wyłonił się Patryk, który jako pierwszy znalazł wisienkę. Tuż przed ścisłym finałem z programem pożegnał się Konrad Mariański czyli Marian, którego kojarzycie z programu Gogglebox.

4.

Przedostatnia konkurencja nie była prostsza i wymagała od uczestników wiele sprytu i zręczności. Finaliści musieli wydostać się z klatek, a zadanie było czymś na wzór escape roomu. Wygranym okazał się Dominik Strzelec z Usterki, a największym przegranym, który odpadł tuż przed ostateczną konkurencją Damian Nagana.

5.

Ostatnia konkurencja nazywała się ekstremalny poranek. Do walki stanął Dominik i Patryk. Zwykły poranek, który składa się ze wstania z łóżka, założenia kapci, wymiany pościeli, znalezieni ciuchów i ubranie się w nie, a następnie jazdy rowerem nigdy nie były dla uczestników tak stresujące jak w wielkim finale.

Zobacz także: Kim jest Patryk Borowiak?

Choć walka była zacięta pierwszą edycję programu 99 – Gra o wszystko wygrał Dominik Strzelec z Usterki! Zwycięzca otrzymał puchar oraz czek w wysokości 25 tysięcy złotych, który przeznaczył na cele charytatywne.

Serdecznie gratulujemy! Oglądaliście?

Źródło: Instagram Programu 99 – Gra o wszystko

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz