Filip Antonowicz: [wiek, kariera, Pytanie na śniadanie, Instagram]

31 stycznia 2024
Przez: : K.M.

Kim jest Filip Antonowicz? Specjalnie dla Was zebraliśmy szczegółowe informacje na temat nowego prowadzącego program Pytanie na śniadanie.

Filip Antonowicz: wiek

Prowadzący Pytanie na śniadanie urodził się 10 listopada w 1985 roku w Nowym Jorku! A dzieciństwo i młodość spędził w Toruniu.

Filip Antonowicz: kariera

Po ukończeniu liceum Filip przeniósł się do Warszawy. Swoją karierę dziennikarską rozpoczął w stacji MTV, a następnie współpracował z innymi stacjami telewizyjnymi i radiowymi, takimi jak Radio Eska, gdzie prowadzi pasmo poranne. Filip został gospodarzem programu Jazdy Gwiazdy, gdzie zapraszał najpopularniejsze gwiazdy na przejażdżkę swoim garbusem i prowadził z nimi wywiad. Co więcej, Antonowicz spróbował także swoich sił w aktorstwie. Wystąpił w serialu Na noże, gdzie wcielił się w rolę rapera. Od stycznia tego roku możemy podziwiać Filipa w roli współprowadzącego Pytanie na śniadanie u boku Katarzyny Dowbor.

Filip Antonowicz: Pytanie na śniadanie

Bez dwóch zdań możemy powiedzieć, że program Pytanie na śniadanie należy do najpopularniejszych w naszym kraju. W programie poruszane jest wiele tematów z codziennych spraw, w przerwach emitowana jest prognoza pogody i nowinki ze świata show-biznesu. W programie pojawia się także wątek kulinarny. Poranny poradnik emitowany jest od ponad 20 lat na antenie TVP2. Obecnie Pytanie na śniadanie prowadzone jest przez trzy pary dziennikarzy: Filipa i Katarzynę Dowbor, Joannę Górską i Roberta Stockingera oraz Klaudię Carlos i Roberta El Gendy. Jako prezenterów wspomagających zobaczymy między innymi: Olę Grysz, Mateusza Jareckiego, Annę Soporek, Martę Surnik, Mateusza Szymkowiaka, a prezenterzy pogody to: Agnieszka Dziekan, Ola Kostka i Blanka Tichoruk.

Zobacz także: Po emisji z nowymi prowadzącymi Pytanie na śniadanie wybuchła niemała awantura!

Filip Antonowicz: Instagram

Filip uwielbia korzystać z mediów społecznościowych. Na Instagramie znajdziemy go pod nazwą @rudanacja, a ilość jego followersów przekroczyła już 11 tysięcy osób. Jesteśmy pewni, że na tej liczbie się nie skończy.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej